Kimbo Aroma Italiano 2 x 0,25 kg mielona (8002200501112) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kimbo Aroma Italiano 2 x 0,25 kg mielona (8002200501112) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 21.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-79%
Kimbo Aroma Italiano 2 x 0,25 kg mielona
21.00
SklepKawa.pl
Kawa Kimbo Aroma Italiano 250g
21.90
SmaczaJama.pl
Kimbo Aroma Italiano 10 x 0,25 kg mielona
100.00
SklepKawa.pl

Parametry

Producent:Kimbo
Kategoria:Kawa
Rodzaj mielona

Opis

Kimbo Aroma Italiano 250g włoska kawa mielona

Kawa ta ma dość delikatny smak, a przy tym potężny, wyraźny i miły aromat. Wspaniała na co dzień. Wysoka zawartość kofeiny świetnie Cię pobudzi, czy o proanku, czy w ciągu dnia.

potrzebnie spróbuj jej z kawiarki! tradycyjny włoski, neapolitański fason przyniesie wspomnienie włoskiego klimatu.

Opakowanie 250g - mniejsze opakowanie uniemożliwia wietrzeniu kawy, dzięki temu jest zawsze świeża, z pełnią aromatu i smaku.

Kawę Kimbo Aroma Italiano polecamy do:
  • kawiarki
  • klasycznego parzenia przez zalanie
Data przydatności kawy: 2021/05/07

Historia Cafeé do Brasil, producenta produkującej kawy Kimbo i Kose, sięga okresu przedwojennego, kiedy bracia Francesco, Gerardo i Elio Rubino pomagali ojcu w prowadzeniu kawiarni. Ich kawa była uwielbiana i zyskiwała coraz większą popularność. Pociągnięci sukcesem, poświęcali dużo czasu i energii na eksperymentowanie i zgłębianie tajników palenia i parzenia kawy. Pod koniec Drugiej Wojny wojny powstała ich druga kawiarnia w Neapolu. Kilka lat później wybudowali małą palarnię kawy, i zaczęli dostarczać ziarno do coraz większej ilości barów i kawiarni.

W latach 60. Firma wprowadziła nową, progresywną formę opakowania - puszkę. Pozwoliło to lepiej bronić smak i aromat. Ten krok miał znaczący wpływ na rozszerzającą się popularność ich kaw. Teraz kawy z szanowanej palarni trafiać zaczęły jeszcze do domów.
Budowa marki została oparta na wysokiej jakości sprzedawanej kawy przy zachowaniu dostępnych cen.

W 1971 roku zmieniono nazwę firmy na egzotycznie brzmiącą Kimbo. Jakość i smak niezmiennie pozostają na wysokim poziomie, czego potwierdzeniem jest popularność tej producenta nie tylko we Włoszech,jeszcze na całym świecie.