napoli nespresso 10 x 10 kapsułek marki Kimbo promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem napoli nespresso 10 x 10 kapsułek marki Kimbo oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 12.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-89%
Kimbo Napoli Nespresso 10 kapsułek
12.90
SklepKawa.pl
Kimbo Napoli Nespresso 10 x 10 kapsułek
120.00
SklepKawa.pl

Parametry

Producent:Kimbo
Kategoria:Kawa
Rodzaj kapsułki

Opis

Kimbo Espresso Napoli jest specyficzną mieszanką, dokładnie wyselekcjonowanych ziaren Arabica (80%) i Robusta (20%). Pochodzą one z najlepszych plantacji Ameryki Południowej. Kawa ta cechuje się pełnym, jednostajnym smakiem, o przyjemnych kwiatowych nutach. W aromacie wyczujemy najczęściej czekoladę i orzechy, i delikatne niuanse limonki i poziomki. Kimbo Espresso Napoli stworzone zostało do klasycznego espresso, głownie ze względu na pełne body. Na filiżance kreuje gęstą, jasnobrązową cremę. Bardzo prawidłowo łączy się z mlekiem, wytwarzając nieprzeciętne napoje mleczne, takie jak cappuccino oraz latte.

produkt mieści 10 opakowań, po 10 kapsułek w każdym (w sumie 100 sztuk). Każda z kapsułek pakowana jest osobno, dzięki temu kawa zachowuje swoje walory smakowe poprzez długi czas.

Kapsułki Kimbo Espresso Napoli są kompatybilne z kapsułkami wytworzonymi poprzez Nespresso ®.