Lavazza Blue Tierra 100 kapsułek, 0066 promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie SklepKawa.pl

Parametry

Producent:Lavazza
Kategoria:Kawa
Rodzaj kapsułki

Opis

Powodem przeceny jest niedługi termin ważności: 30/05/2019

Idąc z duchem czasu palarnia Lavazza wprowadziła na rynek nowatorskie rozwiązanie - system naboi Lavazza Blue. nieprzeciętnie zmielone, precyzyjnie dostosowane ziarna najkorzystniejszych odmian kawy, zapakowane w doskonałej ilości w hermetycznie szczelne kapsuły gwarantują znakomity smak i aromat, powtarzający się w każdej filiżance modnego włoskiego napoju.

Lavazza Blue Tierra to 100% gatunkowa Arabica o standardowym aromacie i słodkim, kwiatowym posmaku, tworzona z mieszanek kawy, uprawianej wyłącznie poprzez wybranych plantatorów z Hondurasu, Peru i Kolumbii. Na opakowaniu Lavazza Blue Tierra znajduje się logo Rainforest Alliance (Związku Lasów Tropikalnych) - to znak, iż Lavazza Blue Tierra atest uwielbianej międzynarodowej organizacji pozarządowej, która od wielu lat angażuje się w promowanie kawy uprawianej według zasad ekorozwoju. Zagwarantuje ona plantatorom sprawiedliwe wynagrodzenie, a ich rodzinom edukację i opiekę zdrowotną. Tierra znaczy Ziemia, planeta o którą powinniśmy wszyscy dbać i ją chronić. Pijąc tę kawę warto delektować się jej wyśmienitym smakiem, a zarazem pamiętać też o tym gdzie i jak jest tworzona.

świetna, oryginalna kawa Lavazza Blue Tierra produkcji włoskiej wprost perfekcyjnie nadaje się do przygotowania w ekspresach ciśnieniowych z kolekcji Lavazza Blue.