Lavazza Espresso Bio kapsułki do Dolce Gusto - 16 kapsułek promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie Cafessima

Parametry

Producent:Kapsułki do Dolce Gusto
Kategoria:Kawa
Rodzaj kapsułki

Opis

16 kapsułek x 8g kompatybilnych z systemem Dolce Gusto.

Lavazza Dolce Gusto Espresso Bio to sugestia dla entuzjastów delikatnego i wyważonego w smaku konwencjonalnego włoskiego espresso.
W każdej kapsułce odnajdziemy genialnie wyselekcjonowane i zmielone ziarna Arabiki (100%) z najlepszych ekologicznycg plantacji w Ameryce Środkowej i Południowej. Poddano je powolnemu paleniu, co pozwoliło wydobyć pełnię smaku, orzeźwiające nuty owocowe, oryginalny aromat we włoskim stylu. Po zaparzeniu dostajemy napar z lekką i aksamitną pianką.

Kawa w kapsułkach Lavazza Espresso Bio certyfikat UTZ, co oznacza, że przy jej produkcji dochowano wysokich standardów środowiskowych i społecznościowych.

Mieszanka: 100% Arabika

Palenie: jasne

Intensywność: 6/13

pojemność filiżanki: Espresso 40 ml

Data ważności: 30/12/2021 r.

Miejsce produkcji: Włochy

Kategoria: kapsułki Dolce Gusto

GWARANCJA KOMPATYBILNOŚCI Z EKSPRESAMI DOLCE GUSTO®*

Kapsułki Nescafe Dolce Gusto naszych producentów przy poprawnym ich wykorzystaniu są kompatybilne z wszystkim lubianymi ekspresami Nescafe Dolce Gusto®*. Zostały one opracowane pod kątem pełnej kompatybilności z systemem Nescafe Dolce Gusto®* i podczas całego procesu projektowania były testowane na wszelkich lubianych ekspresach wykorzystujących ten system w szczególności wytworzonych przez producenta: Krups, a także DeLonghi.