Lavazza Espresso Colombia kapsułki do Nespresso - 10 kapsułek promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie Cafessima

Parametry

Producent:Kapsułki do Nespresso
Kategoria:Kawa
Rodzaj kapsułki

Opis

Kawa w kapsułkach Lavazza Nespresso Colombia to mieszanka skrupulatnie wyselekcjonowanych ziaren Arabiki pochodzących z pasma górskiego Andów w Kolumbii. Zbocza gór, na których znajdują się plantacje kawy, są to powulkaniczne tereny porośnięte gęstymi lasami. Po zaparzeniu kawy z kapsułki w ekspresie z systemem Nespresso uzyskujemy napar o łagodnym, jednostajnym smaku, a także przyjemnych owocowych nutach aromatycznych. N

Profil i właściwości:

Intensywność: 6/13

Mieszanka: 100% Arabika z Kolumbii

Palenie: przeciętne

Aromat: nuty kwiatowe i owocowe

Smak: wyrafinowany i jednostajny

Wygląd w filiżance: lekka i aksamitna crema

Miejsce produkcji: Włochy

Opakowanie posiada 10 kapsułek x 5g kompatybilnych z systemem NESPRESSO®*

najlepsze do: Espresso 40 ml

Data ważności: 30/10/2023 r.
Kategoria: kapsułki Nespresso

dedykowana do parzenia w ekspresach na kapsułki typu Nespresso*, każda porcja kawy mielonej zapakowana w specjalne hermetyczne kapsułki, co zezwala na zachowanie pełnych cechy i walorów kawy, choćby po upływie wielu miesięcy, zapewniając rewelacyjny smak i aromat.

GWARANCJA KOMPATYBILNOŚCI Z EKSPRESAMI NESPRESSO®

Kapsułki Nespresso przystępne w naszym sklepie są kompatybilne z ekspresami do systemu Nespresso® producenta: DeLonghi, Krups, Turmix czy także Magimix. Kapsułki naszych producentów przy dobrym ich wykorzystaniu są kompatybilne ze wszystkimi lubianymi ekspresami Nespresso®. Zostały one opracowane pod kątem systemu Nespresso® i podczas całego cyklu projektowania były testowane na wszystkich popularnych ekspresach wykorzystujących ten system.