Lavazza Qualita Oro Mountain Grown 0,25 kg mielona PUSZKA - PRZECENA promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Lavazza Qualita Oro Mountain Grown 0,25 kg mielona PUSZKA - PRZECENA oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.89 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-83%
Lavazza Qualita Oro Mountain Grown 0,25 kg mielona PUSZKA
19.89
SklepKawa.pl
Lavazza Qualita Oro Mountain Grow 250g Puszka- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
20.90
Sferis.pl
Lavazza Qualita Oro Mountain Grown 6 x 0,25 kg mielona PUSZKA
117.00
SklepKawa.pl

Parametry

Producent:Lavazza
Kategoria:Kawa
Rodzaj mielona

Opis

Lavazza Qualita Oro to prawdziwa legenda światowych rynków. Jej renoma jest jednym z elementarnych części długoletniej tradycji jaką znamionuje się producent Lavazza. Nazwa Lavazza świadczy o najwyższej jakości, najistotniej wyrafinowanym smaku, a także najwykwintniejszym aromacie.

Czarne opakowanie rozpoznawalnej linii Qualita Oro, to bardziej intensywne wrażenia i smak. W kontraście do wersji Aromatico, Qualita Oro Ricco oznaczono intensywnością 7/10. Jest mieszanką najwyższej jakości 100% arabiki z Ameryki Środkowej, Południowej, a także Etiopii. Ziarna pochodzą z górskich plantacji i zbiera się je na wysokościach 2000 m n.p.m. Napar znamionuje się niezwykłym, konkretnym, kwiatowo-owocowym aromatem. Jest kawą o niskiej zawartości kofeiny.

Masa: 250g, rodzaj w puszce