drumbrute impact automat perkusyjny marki Arturia promocja 2021

Cena1390.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie muzyczny.pl

Parametry

Producent:Arturia
Kategoria:Keyboardy i syntezatory

Opis

Pełnowartościowy artykuł wraz z pełną gwarancją. Wyjęty z pudełka w celach testowych..Arturia podtrzymuje tegoroczną formę. Po nowościach takich jak MiniBrute 2, Creations Edition czy KeyLab Mk2, francuski marka przestawia nowy automat perkusyjny – DrumBrute Impact!

Jest to młodszy brat pierwotnego DrumBrute. Mniejszy większa moc – takie wartości niesie za sobą Impact. Ma 10 instrumentów, zaimplementowany przester, 64-krokowy sekwencer i funkcje takie jak Randomness, Swing, Color czy FM Drum.

Nowy produkt jest w pełni analogowy i brzmi bardzo nowocześnie. Jego uniwersalność pod kątem połączeń daje wielkie możliwości – indywidualne wyjścia dla stopy, werbla, hi hatów i FM drum zapewnią niemało godzin kreatywnej zabawy.

Drumbrute Impact Przygotuj się na spotkanie z innym rodzajem syntezatora Brute. DrumBrute Impact to automat perkusyjny z charakterem, który uzależnia i daje natychmiastową satysfakcję z pracy dzięki swym nieszablonowym brzmieniom.

Dzięki parametrom kontroli, połączeniom i analogowej ścieżce sygnału jest gwarantem mocy i energii. Analogowy automat perkusyjny DrumBrute Impact proponuje 10 nowych, pełnych energii i punchu analogowych brzmień.

ma także parametr kształtowania dźwięku "Color", który wzbogaca każdy instrument w specyficzny sposób. Mogą to być zmiany wartości harmonicznych, zniekształcenia, długości wybrzmiewania czy czasu obwiedni.

Sekcja "Color" pozwala na dodatek na tworzenie sekwencji zapamiętujących automatyzację parametrów na każdym kroku. Jeśli jednak chcesz zniekształcić perkusję jeszcze bardziej, użyj do tego wbudowanego zniekształcenia "Distortion".

DB Impact to automat perkusyjny dla muzyków i producentów pragnących surowej mocy i nadzwyczajnego brzmienia, które uzupełnia łagodniejsze barwy swojego starszego brata: DrumBrute. Instynktowny sekwencer DrumBrute Impact wbudowany sekwencer krokowy, który jest przystępny i intuicyjny w użyciu.

Dzieli tę samą architekturę działania, co jego starszy brat DrumBrute. Twórz na nim kompleksowe polirytmiczne sekwencje i dudniące rytmy. Nagrywaj w stylu finger-drumming albo krokowo – wszystko to jest czystą przyjemnością.

Touch strip pozwoli Ci na tworzenie przejść w czasie rzeczywistym, opcja Random zagwarantuje brak powtarzalności, a Swing sprawi, iż Twoje sekwencje będą pełne groove’u. Odejdź od ekranu, pożegnaj się z nurkowaniem w sub-menu i przywitaj się z workflow dającym radość z tworzenia.

Podłącz DB do innego sprzętu i twórz muzykę tak jak kiedyś. Znaczna liczba połączeń synchronizacji powoduje, iż będziesz mógł zbratać DB Impact prawie z każdym innym syntezatorem, sekwencerem albo po prostu instrumentem z implementacją MIDI/CV.

Zapisuj patterny i łącz je razem tworząc dłuższe aranżacje. DrumBrute Impact to mocne brzmienie, kreatywności, intuicyjny workflow i idealne możliwości w graniu live. Główne atrybuty: 10 analogowych instrumentów: stopa, dwa werble, wysokie i dolne tomy, cymbał, hi haty i instrument FM + cowbell, solidny sekwencer: 64 patterny, 64 kroki Polirytmia Looper Roller Songs: łączenie do 16 patternów Swing Randomness Distortion Synchronizacja ze wszystkim: MIDI, USB, sync Wejście słuchawkowe 3.5mm jack Metronom 4 jednostkowe wyjścia: Kick, Snare, Hi Hats, FM Drum Color: specjalny parametr zmieniający brzmienie każdego z instrumentów w inny sposób