CASIO SA 76 keyboard promocja 2021

Cena329.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie muzyczny.pl

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Keyboardy i syntezatory

Opis

Keyboard Casio SA-76

rewelacyjny na początek
Ten unikatowy, 32 klawiszowy, minimalny instrument to wspaniała zabawka dla małych dzieci na początek drogi muzycznej, która przez zabawę uczy podstaw kształcenia słuchu i dzięki wielu niebanalnym funkcjom, wprowadza najmłodszych w pasjonujący świat muzyki. Pomimo niewielkich wymiarów i niskiej ceny, instrument posiada bogaty zbiór 100 brzmień, 50 rytmów, a także 10 zaimplementowanych utworów, co w połączeniu z modułem brzmieniowym LSI, a także ośmiogłosową polifonią, umożliwia niemało godzin przyjemnej zabawy z muzyką, która momentalnie się nie znudzi. Zastosowany ekran pokazuje najważniejsze informacje, a przycisk szybkiej zmiany brzmienia na pianino bądź organy, w prosty sposób daje dostęp do podstawowych ustawień. Całość dopełnia miła i przyjemna dla najmłodszych kolorystyka instrumentu.

100 Brzmień Dla urozmaiconego repertuaru, instrument posiada 100 dobrej jakości brzmień.

50 RytmówSzeroki dobór spośród 50 zróżnicowanych rytmów, od bujającego walca po radosną salsę, perfekcyjnie wprowadza najmłodszych w świat muzyki
Przycisk prędkiego wyboru pianina albo organTwoje ulubione brzmienie jest przystępne od ręki. Dzięki przyciskowi przywoływania barwy organ lub pianina, uzyskujesz szybki i łatwy dostęp to podstawowych brzmień.

10 zaimplementowanych utworów do naukiTen malutki instrument posiada aż 10 zastosowanych melodii, rozmaitych stylistycznie, których nauka ucieszy każdego początkującego.
wyświetlacz LCDWbudowany wyświetlacz gwarantuje podgląd wybranych instrumentów, styli oraz innych istotnych informacji.
Pięć padów perkusyjnych 5 zaimplementowanych padów perkusyjnych, to rewelacyjny sposób na naukę poczucia rytmu. Każdy pad ma inne brzmienie instrumentu perkusyjnego, co pozwala naśladować zastosowane rytmy albo wytwarzać niebanalne, świeże mini kombinacje.
System nauki melodiiFunkcja zatrzymywania melodii rewelacyjnie sprawdza się przy ćwiczeniach na jedną rękę. Instrument ma 10 najróżniejszych ćwiczeń do nauki.

Specyfikacja:
Rytmy: 50 podkładów
Funkcja lekcji: włącz/ wyłącz melodię