CASIO SA 77 keyboard, SA-77 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem CASIO SA 77 keyboard, SA-77 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 349.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Keyboard CASIO MU SA-77 Szary
349.99
Media Expert
Keyboard CASIO MU SA-77 Szary
349.99
ELECTRO.pl
Keyboard CASIO MU SA-77 Szary
349.99
Avans.pl

Parametry

Producent:Casio
Kategoria:Keyboardy i syntezatory

Opis

wyśmienity instrument dla najmłodszych adeptów muzyki

Ten wyjątkowy, 44 klawiszowy, znikomy instrument to genialna zabawka dla śladowych dzieci na początek drogi muzycznej, która przez zabawę uczy podstaw kształcenia słuchu, a także dzięki wielu niebanalnym funkcjom, wprowadza najmłodszych w pasjonujący świat muzyki. Pomimo niedużych wymiarów i niskiej ceny, instrument posiada bogaty zbiór 100 brzmień, 50 rytmów i 10 wbudowanych utworów, co w połączeniu z modułem brzmieniowym LSI oraz ośmiogłosową polifonią, zezwala na niemało godzin przyjemnej zabawy z muzyką, która z całą pewnością szybko się nie znudzi. Zaimplementowany ekran ukazuje najważniejsze dane, a przycisk prędkiej zmiany brzmienia na pianino bądź organy, w prosty sposób daje dostęp do podstawowych ustawień. Całość dopełnia miła i przyjemna dla najmłodszych kolorystyka instrumentu.

100 Brzmień

Dla urozmaiconego repertuaru, instrument posiada 100 dobrej jakości brzmień.

50 Rytmów

spory wybór spośród 50 różnorodnych rytmów, od bujającego walca po radosną salsę, świetnie wprowadza najmłodszych w świat muzyki

Przycisk szybkiego wyboru pianina lub organ

Twoje ulubione brzmienie jest przystępne od ręki. Dzięki przyciskowi przywoływania barwy organ lub pianina, otrzymujesz prędki i prosty dostęp to podstawowych brzmień.

10 zastosowanych utworów do nauki

Ten malutki instrument ma aż 10 wbudowanych melodii, najróżniejszych stylistycznie, których nauka uraduje każdego początkującego.

wyświetlacz LCD

zastosowany wyświetlacz zagwarantuje podgląd wybranych instrumentów, styli, a także innych istotnych informacji.

Pięć padów perkusyjnych

5 wbudowanych padów perkusyjnych, to świetny sposób na naukę poczucia rytmu. Każdy pad posiada inne brzmienie instrumentu perkusyjnego, co pozwala naśladować wbudowane rytmy albo kreować ciekawe, nowe mini kompilacje.

System nauki melodii

Funkcja zatrzymywania melodii wyśmienicie sprawdza się przy ćwiczeniach na jedną rękę. Instrument posiada 10 zróżnicowanych ćwiczeń do nauki.