etude 300 keyboard 61 klawiszy 300 głosów 300 rytmów 50 demo czarny marki Schubert promocja 2021

Cena399.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Schubert
Kategoria:Keyboardy i syntezatory

Opis

Łatwe granie na keybordzie. Schubert Etude 300 to utalentowany keyboard, który umożliwia początkującym szybkie wprowadzenie do świata muzyki i - proponując niemało zróżnicowanych funkcji - towarzyszy im podczas dalszej dalszą kariery muzycznej.Klawiatura składa się z 61 czułych na nacisk klawiszy - rewelacyjnych dla prostego odtwarzania, ćwiczenia własnych melodii i rozwoju umiejętności muzycznych.

W sumie 300 głosów, 300 rytmów, 50 utworów demo i panel perkusyjny z ośmioma brzmieniami formujeją pole do popisu własnej kreatywności muzycznej. Można ją jeszcze bardziej wzbogacić korzystając z funkcji pitch bend, a także opcjonalnie włączanych i dostosowywanych efektów - np.

sustain-vibratio.Wewnętrzna funkcja nagrywania pozwala na nagrywanie i odtwarzanie własnych kompilacji. Zaimplementowana funkcja uczenia proponuje początkującym szybkie i wydajne wejście w świat instrumentów klawiszowych.

Ta użyteczna funkcja sprawdza się zwłaszcza u amatorów gry na keybordzie.Krok po kroku do muzycznego sukcesu. Przydatną funkcję podczas szkicowania pomysłów piosenek albo ćwiczenia stanowi zintegrowana funkcja nagrywania, która zezwala na nagrywanie do 180 głosów.

Funkcja split dzieli klawiaturę w zakresie basu i melodii, taknawet dwie osoby mogą grać w tej samej tonacji. Jest to doskonałe rozwiązanie w trakcie wspólnego grania z nauczycielem albo partnerem muzycznym.

poprzez wyjście jack klawiatura Schubert łączy się z zestawem słuchawkowym, proponując grającym medytacyjne doświadczenia w zakresie gry i ćwiczeń, uniemożliwiając jednocześnie konfliktom z otoczeniem. Jesli istnieje taka potrzeba, wejście mikrofonowe można zastosować do tworzenia odpowiedniej oprawy wokalnej.Instrument muzyczny Schubert Etude 300 czerpie swą energię ze typowego gniazdka elektrycznego lub z ośmiu zwykłych baterii rodzaju D.

Tak wyposażony, może być ponadto wykorzystywany do celów mobilnych, umożliwiając swobodę wyboru miejsca grania.