SCHUBERT Etude 300 keyboard 61 klawiszy 300 głosów 300 rytmów 50 demo srebrny promocja 2021

Cena389.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:SCHUBERT
Kategoria:Keyboardy i syntezatory

Opis

Łatwe granie na keybordzie. Schubert Etude 300 to utalentowany keyboard, który pozwala na początkującym szybkie wprowadzenie do świata muzyki i - proponując mnóstwo różnorodnych funkcji - towarzyszy im w trakcie dalszej dalszą kariery muzycznej.Klawiatura składa się z 61 czułych na nacisk klawiszy - nieprzeciętnych dla prostego odtwarzania, ćwiczenia własnych melodii i rozwoju umiejętności muzycznych.

W sumie 300 głosów, 300 rytmów, 50 utworów demo i panel perkusyjny z ośmioma brzmieniami kreujeją pole do popisu własnej kreatywności muzycznej. Można ją jeszcze bardziej wzbogacić korzystając z funkcji pitch bend oraz opcjonalnie włączanych i dostosowywanych efektów - np.

sustain-vibratio.Wewnętrzna funkcja nagrywania umożliwia nagrywanie i odtwarzanie własnych kombinacji. Zastosowana funkcja uczenia oferuje początkującym szybkie i skuteczne wejście w świat instrumentów klawiszowych.

Ta poręczna funkcja sprawdza się zwłaszcza u amatorów gry na keybordzie.Krok po kroku do muzycznego sukcesu. Przydatną funkcję podczas szkicowania pomysłów piosenek lub ćwiczenia stanowi zintegrowana funkcja nagrywania, która zezwala na nagrywanie do 180 głosów.

Funkcja split dzieli klawiaturę w zakresie basu i melodii, taknawet dwie osoby mogą grać w tej samej tonacji. Jest to rewelacyjne rozwiązanie w trakcie wspólnego grania z nauczycielem albo partnerem muzycznym.

przez wyjście jack klawiatura Schubert łączy się z zestawem słuchawkowym, oferując grającym medytacyjne doświadczenia w zakresie gry i ćwiczeń, uniemożliwiając równocześnie konfliktom z otoczeniem. Jesli istnieje taka potrzeba, wejście mikrofonowe można użyć do tworzenia trafnej oprawy wokalnej.Instrument muzyczny Schubert Etude 300 czerpie swą energię ze standardowego gniazdka elektrycznego albo z ośmiu zwykłych baterii rodzaju D.

Tak zaopatrzony, może być także stosowany do celów przenośnych, umożliwiając swobodę wyboru miejsca grania.