Schubert etude 61 mk ii keyboard 61 klawiszy po 300 brzmień/rytmów kolor biały promocja 2021

Cena479.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:SCHUBERT
Kategoria:Keyboardy i syntezatory

Opis

Łatwa gra na keyboardzie: Etude 61 MK II firmy Schubert to wysokiej jakościkeyboard oferujący osobom początkującym szybkie wejście w świat muzyki i pomoc podczas dalszego muzycznego rozwoju dzięki rozmaitym funkcjom i nadający się także dla osób nowoczesnych.Do dyspozycji jest 61 klawiszy dynamicznych – nadzwyczajne do odgrywania melodii i do ćwiczenia własnych melodii.

Łącznie 300 brzmień, 300 rytmów, 50 utworów demo i panel perkusyjny z ośmioma dźwiękami perkusji zapewniają kreatywność i korzystne możliwości rozwoju. Możliwości dźwiękowe keyboardu można jeszcze bardziej wzbogacić, korzystając z opcjonalnie włączanych i dostosowywanych efektów, jak np.

sustain i vibrato.zaimplementowana funkcja uczenia proponuje początkującym prędki i produktywny dostęp do świata muzyki fortepianowej. Choćby muzyczni laicy docenią i skorzystają z ergonomicznej funkcji nauki gry. Przydatna, zintegrowana funkcja nagrywania sprawdzi się podczas ćwiczenia lub szkicowania pomysłów na utwory.

Funkcja split (podziału klawiatury) keyboardu dzieli klawiaturę na dwie odrębne części, co przydaje się zwłaszcza w sytuacji wspólnego muzykowania z nauczycielem albo partnerem muzycznym. Wyjście minijack keyboardu Etude 61 MK II pozwala na podłączenie słuchawek, dzięki czemu instrumentaliści mogą ćwiczyć w ciszy i spokoju, nie przeszkadzając innym osobom w pobliżu.

Wejście mikrofonowe pozwala w razie potrzeby na muzyczną oprawę granego utworu słusznym wokalem.Keyboard Etude 61 MK II producenta Schubert jest zasilany albo z sieci elektrycznej, albo ośmioma typowymi bateriami typu D.

dzięki czemu jest on niezależny od zasilania sieciowego i można go używać w dowolnym miejscu.