Schubert etude 61 mk ii keyboard 61 klawiszy po 300 brzmień/rytmów kolor czarny (4060656111006) promocja 2021

Cena479.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:SCHUBERT
Kategoria:Keyboardy i syntezatory

Opis

Łatwa gra na keyboardzie: Etude 61 MK II firmy Schubert to wysokiej jakościkeyboard oferujący osobom początkującym prędkie wejście w świat muzyki i pomoc podczas dalszego muzycznego rozwoju dzięki różnym funkcjom oraz nadający się także dla osób progresywnych.Do dyspozycji jest 61 klawiszy dynamicznych – nadzwyczajne do odgrywania melodii i do ćwiczenia własnych melodii.

Łącznie 300 brzmień, 300 rytmów, 50 utworów demo i panel perkusyjny z ośmioma dźwiękami perkusji zapewniają kreatywność i prawidłowe możliwości rozwoju. Możliwości dźwiękowe keyboardu można jeszcze bardziej wzbogacić, korzystając z opcjonalnie włączanych i regulowanych efektów, jak np.

sustain i vibrato.wbudowana funkcja uczenia proponuje początkującym szybki i produktywny dostęp do świata muzyki fortepianowej. Nawet muzyczni laicy docenią i skorzystają z ergonomicznej funkcji nauki gry. Przydatna, zintegrowana funkcja nagrywania stanie na wysokości zadania w trakcie ćwiczenia albo szkicowania pomysłów na utwory.

Funkcja split (podziału klawiatury) keyboardu dzieli klawiaturę na dwie odrębne części, co przydaje się zwłaszcza w sytuacji wspólnego muzykowania z nauczycielem lub partnerem muzycznym. Wyjście minijack keyboardu Etude 61 MK II pozwala na podłączenie słuchawek, dzięki czemu instrumentaliści mogą ćwiczyć w ciszy i spokoju, nie przeszkadzając innym osobom w pobliżu.

Wejście mikrofonowe pozwala w razie potrzeby na muzyczną oprawę granego utworu słusznym wokalem.Keyboard Etude 61 MK II marki Schubert jest zasilany albo z sieci elektrycznej, albo ośmioma charakterystycznymi bateriami typu D.

dzięki czemu jest on niezależny od zasilania sieciowego i można go używać w dowolnym miejscu.