Wmf Kieliszek do jajek z łyżeczką mcegg różowy promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Wmf Kieliszek do jajek z łyżeczką mcegg różowy oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 40.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
WMF - Podstawka pod jajko + łyżyeczka McEgg - różowa - różowy
40.00
Barokko.pl
Kieliszek do jajek z łyżeczką McEgg różowy
44.00
FabrykaForm.pl

Parametry

Producent:WMF
Kategoria:Kieliszki do jajek

Opis

Różowy kieliszek na jajko z łyżeczką niemieckiej firmy WMF. Sprawmy naszemu dziecku podarunek i kupmy mu kieliszek na jajko, jakiego jeszcze nie miało! urokliwy kieliszek w profilu ludzika, do którego wkładamy jajko bez wątpienia sprawi, iż każdy posiłek będzie przygodą.

Ludzik trzyma w ręku młoteczek, niezbędny do rozbicia skorupki i łyżeczkę dedykowaną do spałaszowania jajka. Po zdjęciu z głowy ludzika czapeczki, możemy wkładać do niej skorupki, ucząc dziecko równocześnie porządku przy stole.

mocny materiał, z którego pozostał wytworzony kieliszek, młoteczek oraz łyżeczka powoduje, iż będą one nam służyć poprzez długi czas. Pamiętajmy jednak, żeby z kieliszka korzystały jedynie dzieci, które ukończyły 3.

rok życia. Mycie w zmywarce: tak, Kolor: różowy, wymiary: 8 cm, Materiał: Cromargan® polerowana stal nierdzewna 18/10 (łyżeczka), tworzywo nienaturalne (kieliszek, czapeczka, młoteczek), Gwarancja: 2 lata.

ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY