- colourful life cosy grey kieliszek do jajka wymiary: 14,5 x 10 cm marki Villeroy & boch promocja 2020

Cena159.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:Villeroy & Boch
Kategoria:Kieliszki do jajek

Opis

Jeżeli szukasz produktu nieprzeciętnego, to sięgnij do asortymentu producenta Carl Schmidt Sohn! Niemiecka jakość i niezawodność w szczególnie atrakcyjnej cenie, tak można opisać wszystkie produkty marki. Tymi słowami bez wątpienia można określić na dodatek linię stalowych noży pochodzących z kolekcji Stern.

To niewątpliwie najbardziej ładna kolekcja noży marki CSS. Przyciagają one uwagę swym oryginalnym i nietuzinkowym designem, który zaraz obok wysokiej jakości tworzyw, jest ich największym atutem.

Ostrze noża zostało wytworzone z wysokiej jakości niemieckiej stali rdzoodpornej X55CrMo14 HRC 58 +/- 2. Elegancka, użyteczna rękojeść z materiału plastikowego, który powoduje, że jest wyjątkowo wytrzymały, komfortowy i gwarantuje wyjątkowo dokładny chwyt.

kolekcja noży Stern swym wzornictwem nawiązuje do inncyh produktów marki pochodzących z tej samej linii. Nóż do pieczywa dzięki trafnemu wyprofilowaniu i długiemu ostrzu zaopatrzonemu w ząbki, nadzwyczajnie pokroi choćby świeże pieczywo z twardszą skórką, jednocześnie nie szarpiąc go, a także zapobiegnie jego zgnieceniu i nadmiernemu kruszeniu.

atrybuty: - materiał: ostrze noża wykute z wysokiej jakości niemieckiej stali rdzoodpornej X55CrMo14 HRC 58 +/- 2, dzięki czemu nóż pozostaje ostry przez długi czas, - specjalnie wyprofilowane ostrze broni palce przed ześlizgnięciem się pod nóż, - wykwintna i poręczna rękojeść wytwarzana z nad wyraz wytrzymałego materiału syntetycznego opornego na uszkodzenia i zawilgocenia, - wykończenie rękojeści stalą nierdzewną gwarantuje nieprzeciętną równowagę noża, - bardzo wykwintny i ciekawy design, - istnieje możliwość skompletowania jednocześnie noży, sztućców jak i naczyń kuchennych z linii Stern, - długość ostrza: 20 cm, - długość ostrza z rękojeścią: 32 cm, - zalecane mycie ręczne, - gwarancja 2 lata.

Carl Schmidt Sohn GmbH pochodzi z zagłębia „najkorzystniejszej stali na świecie” czyli Solingen. CSS to producent, która w swym asortymencie ma noże, sztućce, czajniki, garnki i patelnie wytworzone z najwyższej jakości stali rdzoodpornej.

Produkty producenta są istotnie funkcjonalne, proste w wykonaniu, a do tego eleganckie w klasycznym stylu pasującym do każdej kuchni. Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Carl Schmidt Sohn w Polsce.

nabywając w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń! tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl