WMF - Kieliszek na jajko z łyżeczką, pomarańczowy, B3 0616687450 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem WMF - Kieliszek na jajko z łyżeczką, pomarańczowy, B3 0616687450 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 40.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
WMF - Podstawka pod jajko + łyżyczka McEgg - pomarańczowa - pomarańczowy
40.00
Barokko.pl
Kieliszek na jajko z łyżeczką WMF pomarańczowy (0616687450)
44.00
GaleriaLimonka.pl
Kieliszek do jajek z łyżeczką McEgg pomarańczowy
44.00
FabrykaForm.pl

Parametry

Producent:WMF
Kategoria:Kieliszki do jajek

Opis

Pomarańczowy kieliszek na jajko z łyżeczką niemieckiej firmy WMF. Sprawmy naszemu dziecku podarek i kupmy mu kieliszek na jajko, jakiego jeszcze nie miało! uroczy kieliszek w zarysie ludzika, do którego wkładamy jajko bez dwóch zdań sprawi, iż każdy posiłek będzie przygodą.

Ludzik trzyma w ręku młoteczek, potrzebny do rozbicia skorupki i łyżeczkę asygnowaną do spałaszowania jajka. Po zdjęciu z głowy ludzika czapeczki, możemy wkładać do niej skorupki, ucząc dziecko równocześnie porządku przy stole.

konkretny materiał, z którego został wyprodukowany kieliszek, młoteczek, a także łyżeczka sprawia, że będą one nam służyć przez długi czas. Pamiętajmy jednak, aby z kieliszka korzystały wyłącznie dzieci, które ukończyły 3.

rok życia. Mycie w zmywarce: tak, Kolor: wielokolorowy, wymiary: 8 cm, Materiał: Cromargan® polerowana stal nierdzewna 18/10 (łyżeczka), tworzywo sztuczne (kieliszek, czapeczka, młoteczek), Gwarancja: 2 lata.

ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY