Wmf - mcxmassegg kieliszek do jajka z łyżeczką, złoty promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:WMF
Kategoria:Kieliszki do jajek

Opis

McEgg to wesoła seria kieliszków do jajek, a McXmassEgg to specjalnie tworzona na okoliczności zbliżającego się Bożego Narodzenia, świąteczna wersja tego przesympatycznego kieliszka do jajek. Poza swoim oryginalnym wyglądem wyposażone zostały w poręczny gumowy młoteczek usprawniający zbijanie skorupki oraz higieniczną wyprodukowaną ze stali rdzoodpornej łyżeczkę.parametry: - świąteczna sugestia kieliszka na jajko marki WMF, perfekcyjna dla dziecka,- w zestawie: kieliszek na jajko w profilu ludzika, młoteczek do rozbijania skorupki i stalowa łyżeczka,- do czapeczki można odkładać skorupki,- dla dzieci powyżej 3 roku życia,- nadaje się do mycia w zmywarce,- wymiary: 15 cm (dł.

podstawki), 11 x 11 x 5,4 cm (szer. X wys. X śr.), 13,2 cm (dł. Łyżeczki).Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy WMF w Polsce. Nabywając w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru.

Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl