Schott zwiesel - air sense komplet 2 kieliszków do wina pojemność: 0,32 l promocja 2020

Cena29.75
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:Schott Zwiesel
Kategoria:Kieliszki i karafki

Opis

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA NA WYBRANE PRODUKTY producenta MEPAL! Holenderska marka Mepal zadbała o lepsze funkcjonowanie w naszej kuchni, stwarzając wielofunkcyjne miski z linii Cirqula. Miski holenderskiej producenta to, multizadaniowy zawrót głowy, nieprzeciętnie nadają się do przygotowania sałatek jak w dodatku do ich serwowania.

Każda z misek może pełnić funkcję szczelnego pojemnika na lunch, zupy, kremy czy sosy. Występuje w wielu pojemnościach i kolorach, można więc skomponować dolowny pakiet wedle własnych upodobań i potrzeb.

Dzięki możliwości piętrowego składania zaoszczędzimy i zagospodarujemy miejsce w lodówce czy szafce, a klarowna pokrywa ułatwi sprawdzenie zawartości. Miskę po zdjęciu pokrywy możemy wykorzystać w mikrofali, można ją także zamrażać i myć w zmywarce.

Ten wysokiej jakości towar łączy funkcje poręczne z estetycznymi, zapakowany w stylowe pudełko wspaniale sprawdzi się także jako podarek. Właściwości: - materiał: tworzywo sztuczne, - wymiary: 16,9 x 15,9 x 6,8 cm, - objętość: 750 ml, - kolor: zielony, - wielofunkcyjność nadają się do przygotowywania potraw jak i serwowania, - możliwość piętrowego składania, - pasuje do mikrofali, - można myć w zmywarce.

Holenderska producent Mepal zadbała o udoskonalone funkcjonowanie w naszej kuchni, stwarzając wielofunkcyjne miski z kolekcji Cirqula. Miski holenderskiej marki to, multizadaniowy zawrót głowy, genialnie nadają się do przygotowania sałatek jak dodatkowo do ich serwowania.

Każda z misek może pełnić funkcję szczelnego pojemnika na lunch, zupy, kremy czy sosy. Występuje w wielu pojemnościach i kolorach, można więc skomponować dolowny pakiet wedle własnych upodobań i potrzeb.

Dzięki możliwości piętrowego składania zaoszczędzimy i zagospodarujemy miejsce w lodówce czy szafce, a przejrzysta pokrywa ułatwi sprawdzenie zawartości. Miskę po zdjęciu pokrywy możemy użyć w mikrofali, można ją w dodatku zamrażać i myć w zmywarce.

Ten wysokiej jakości towar łączy funkcje użyteczne z estetycznymi, zapakowany w eleganckie pudełko rewelacyjnie stanie na wysokości zadania na dodatek jako podarunek. Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Mepal w Polsce.kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego towaru.

Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz w dodatku martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń! tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl