- air sense komplet 2 kieliszków do wina pojemność: 0,44 l marki Schott zwiesel promocja 2020

jest dostępny w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:Schott Zwiesel
Kategoria:Kieliszki i karafki

Opis

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA NA WYBRANE PRODUKTY producenta MEPAL! Holenderska producent Mepal zadbała o udoskonalone funkcjonowanie w naszej kuchni, stwarzając wielofunkcyjne miski z serii Cirqula. Miski holenderskiej producenta to, multizadaniowy zawrót głowy, nadzwyczajnie nadają się do przygotowania sałatek jak dodatkowo do ich serwowania.

Każda z misek może pełnić funkcję szczelnego pojemnika na lunch, zupy, kremy czy sosy. Występuje w wielu objętościach i kolorach, można więc skomponować dolowny komplet wedle własnych upodobań i potrzeb.

Dzięki możliwości piętrowego składania zaoszczędzimy i zagospodarujemy miejsce w lodówce czy szafce, a krystaliczna pokrywa ułatwi sprawdzenie zawartości. Miskę po zdjęciu pokrywy możemy wykorzystać w mikrofali, można ją w dodatku zamrażać i myć w zmywarce.

Ten wysokiej jakości towar łączy funkcje funkcjonalne z estetycznymi, zapakowany w wyszukane pudełko świetnie stanie na wysokości zadania również jako podarunek. Atrybuty: - materiał: tworzywo nienaturalne, - rozmiary: 20,2 x 19,2 x 11,5 cm, - objętość: 1250 ml, - kolor: zielony, - wielofunkcyjność nadają się do przygotowywania potraw jak i serwowania, - możliwość piętrowego składania, - nadaje się do mikrofali, - można myć w zmywarce.

Holenderska marka Mepal zadbała o lepsze funkcjonowanie w naszej kuchni, tworząc wielofunkcyjne miski z serii Cirqula. Miski holenderskiej producenta to, multizadaniowy zawrót głowy, perfekcyjnie nadają się do przygotowania sałatek jak w dodatku do ich serwowania.

Każda z misek może pełnić funkcję szczelnego pojemnika na lunch, zupy, kremy czy sosy. Występuje w wielu objętościach i kolorach, można więc skomponować dolowny pakiet wedle własnych upodobań i potrzeb.

Dzięki możliwości piętrowego składania zaoszczędzimy i zagospodarujemy miejsce w lodówce czy szafce, a krystaliczna pokrywa ułatwi sprawdzenie zawartości. Miskę po zdjęciu pokrywy możemy zastosować w mikrofali, można ją również zamrażać i myć w zmywarce.

Ten wysokiej jakości towar łączy funkcje użyteczne z estetycznymi, zapakowany w eleganckie pudełko perfekcyjnie spełni oczekiwania również jako prezent. Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Mepal w Polsce.kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz również martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl