Schott zwiesel - air sense komplet 2 kieliszków do wina pojemność: 0,79 l promocja 2020

jest dostępny w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:Schott Zwiesel
Kategoria:Kieliszki i karafki

Opis

Holenderska firma Mepal zadbała o ulepszone funkcjonowanie w naszej kuchni, stwarzając wielofunkcyjne miski z linii Cirqula. Miski holenderskiej marki to, multizadaniowy zawrót głowy, nadzwyczajnie nadają się do przygotowania sałatek jak też do ich serwowania.

Każda z misek może pełnić funkcję szczelnego pojemnika na lunch, zupy, kremy czy sosy. Występuje w wielu objętościach i kolorach, można więc skomponować dolowny komplet wedle własnych upodobań i potrzeb.

Dzięki możliwości piętrowego składania zaoszczędzimy i zagospodarujemy miejsce w lodówce czy szafce, a transparentna pokrywa ułatwi sprawdzenie zawartości. Miskę po zdjęciu pokrywy możemy zastosować w mikrofali, można ją też zamrażać i myć w zmywarce.

Ten wysokiej jakości artykuł łączy funkcje poręczne z estetycznymi, zapakowany w gustowne pudełko nieprzeciętnie sprawdzi się także jako podarunek. Właściwości: - materiał: tworzywo sztuczne, - rozmiary: 20,2 x 19,2 x 11,5 cm, - pojemność: 2000ml, - kolor: zielony, - wielofunkcyjność nadają się do przygotowywania potraw jak i serwowania, - możliwość piętrowego składania, - nadaje się do mikrofali, - można myć w zmywarce.

Holenderska firma Mepal założona w latach 50-tych, jest jednym z najbardziej renomowanych na świecie producentów najwyższej jakości produktów do codziennego stosowania. Manufaktura pojemników na żywność, lunchboxów czy butelek do picia, umiejętnie trafia w gusta klientów - znajdą tu coś dla siebie zarówno zwolennicy gustownej klasyki, jak i oryginalnych postępowych rozwiązań czy miłośnicy dawnego, romantycznego i rustykalnego stylu.

Produkty marki Mepal, dzięki bogatym i różnym stylistycznie kolekcjom, w unikalnym stylu udekorują nasz stół, a gości usatysfakcjonują radością degustacji. Holenderska firma używa materiałów w pełni bezpiecznych dla zdrowia połączonych z funkcjonalnością co kreuje jednolitą całość.

Precyzja wykonania powoduje, że produkty firmy Mepal staną się nieodzowną częścią twojego dnia. Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Mepal w Polsce. Nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego artykułu.

Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz dodatkowo martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń! tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl