Schott Zwiesel - Air Sense Komplet 2 kieliszków do wina pojemność: 0,84 l promocja 2020

Cena37.05
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:Schott Zwiesel
Kategoria:Kieliszki i karafki

Opis

Holenderska marka Mepal zadbała o udoskonalone funkcjonowanie w naszej kuchni, wytwarzając wielofunkcyjne miski z kolekcji Cirqula. Miski holenderskiej marki to, multizadaniowy zawrót głowy, wspaniale nadają się do przygotowania sałatek jak dodatkowo do ich serwowania.

Każda z misek może pełnić funkcję szczelnego pojemnika na lunch, zupy, kremy czy sosy. Występuje w wielu pojemnościach i kolorach, można więc skomponować dolowny pakiet wedle własnych upodobań i potrzeb.

Dzięki możliwości piętrowego składania zaoszczędzimy i zagospodarujemy miejsce w lodówce czy szafce, a krystaliczna pokrywa ułatwi sprawdzenie zawartości. Miskę po zdjęciu pokrywy możemy użyć w mikrofali, można ją też zamrażać i myć w zmywarce.

Ten wysokiej jakości artykuł łączy funkcje użyteczne z estetycznymi, zapakowany w wykwintne pudełko wspaniale sprawdzi się także jako prezent. Atrybuty: - materiał: tworzywo sztuczne, - wymiary: 16,9 x 15,9 x 10 cm, - objętość: 1000 ml, - kolor: granatowy, - wielofunkcyjność nadają się do przygotowywania potraw jak i serwowania, - możliwość piętrowego składania, - pasuje do mikrofali, - można myć w zmywarce.

Holenderska producent Mepal założona w latach 50-tych, jest jednym z najmocniej szanowanych na świecie producentów najwyższej jakości produktów do codziennego korzystania. Manufaktura pojemników na żywność, lunchboxów czy butelek do picia, umiejętnie trafia w gusta klientów - znajdą tu coś dla siebie zarówno zwolennicy wytwornej klasyki, jak i oryginalnych innowacyjnych rozwiązań czy miłośnicy dawnego, romantycznego i rustykalnego stylu.

Produkty producenta Mepal, dzięki bogatym i najróżniejszym stylistycznie kolekcjom, w oryginalnym stylu udekorują nasz stół, a gości usatysfakcjonują radością degustacji. Holenderska marka używa tworzyw w całości bezpiecznych dla zdrowia połączonych z funkcjonalnością co kreuje jednolitą całość.

Precyzja wykonania powoduje, że produkty firmy Mepal staną się nieodzowną częścią twojego dnia. Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Mepal w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz jeszcze martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń! tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl