Schott Zwiesel - Fine Komplet 6 kieliszków do młodego wina pojemność: 0,29 l promocja 2020

Cena50.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:Schott Zwiesel
Kategoria:Kieliszki i karafki

Opis

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA NA WYBRANE PRODUKTY marki MEPAL! Holenderska marka Mepal zadbała o udoskonalone funkcjonowanie w naszej kuchni, stwarzając wielofunkcyjne miski z kolekcji Cirqula. Miski holenderskiej firmy to, multizadaniowy zawrót głowy, idealnie nadają się do przygotowania sałatek jak na dodatek do ich serwowania.

Każda z misek może pełnić funkcję szczelnego pojemnika na lunch, zupy, kremy czy sosy. Występuje w wielu pojemnościach i kolorach, można więc skomponować dolowny pakiet wedle własnych upodobań i potrzeb.

Dzięki możliwości piętrowego składania zaoszczędzimy i zagospodarujemy miejsce w lodówce czy szafce, a przezroczysta pokrywa ułatwi sprawdzenie zawartości. Miskę po zdjęciu pokrywy możemy wykorzystać w mikrofali, można ją także zamrażać i myć w zmywarce.

Ten wysokiej jakości artykuł łączy funkcje praktyczne z estetycznymi, zapakowany w stylowe pudełko perfekcyjnie stanie na wysokości zadania również jako podarunek. Cechy: - materiał: tworzywo nienaturalne, - wymiary: 20,2 x 19,2 x 11,5 cm, - objętość: 2000 ml, - kolor: rubinowy, - wielofunkcyjność nadają się do przygotowywania potraw jak i serwowania, - możliwość piętrowego składania, - nadaje się do mikrofali, - można myć w zmywarce.

Holenderska firma Mepal zadbała o lepsze funkcjonowanie w naszej kuchni, stwarzając wielofunkcyjne miski z kolekcji Cirqula. Miski holenderskiej marki to, multizadaniowy zawrót głowy, wspaniale nadają się do przygotowania sałatek jak ponadto do ich serwowania.

Każda z misek może pełnić funkcję szczelnego pojemnika na lunch, zupy, kremy czy sosy. Występuje w wielu objętościach i kolorach, można więc skomponować dolowny komplet wedle własnych upodobań i potrzeb.

Dzięki możliwości piętrowego składania zaoszczędzimy i zagospodarujemy miejsce w lodówce czy szafce, a przejrzysta pokrywa ułatwi sprawdzenie zawartości. Miskę po zdjęciu pokrywy możemy zastosować w mikrofali, można ją w dodatku zamrażać i myć w zmywarce.

Ten wysokiej jakości towar łączy funkcje użyteczne z estetycznymi, zapakowany w gustowne pudełko doskonale stanie na wysokości zadania jeszcze jako podarek. Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Mepal w Polsce.nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz ponadto martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń! tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl