Schott zwiesel - finesse komplet 6 kieliszków do białego wina pojemność: 0,3 l promocja 2020

Cena33.06
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:Schott Zwiesel
Kategoria:Kieliszki i karafki

Opis

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA NA WYBRANE PRODUKTY producenta MEPAL! Holenderska marka Mepal zadbała o lepsze funkcjonowanie w naszej kuchni, wytwarzając wielofunkcyjne miski z serii Cirqula. Miski holenderskiej firmy to, multizadaniowy zawrót głowy, idealnie nadają się do przygotowania sałatek jak na dodatek do ich serwowania.

Każda z misek może pełnić funkcję szczelnego pojemnika na lunch, zupy, kremy czy sosy. Występuje w wielu objętościach i kolorach, można więc skomponować dolowny komplet wedle własnych upodobań i potrzeb.

Dzięki możliwości piętrowego składania zaoszczędzimy i zagospodarujemy miejsce w lodówce czy szafce, a transparentna pokrywa ułatwi sprawdzenie zawartości. Miskę po zdjęciu pokrywy możemy użyć w mikrofali, można ją dodatkowo zamrażać i myć w zmywarce.

Ten wysokiej jakości artykuł łączy funkcje użyteczne z estetycznymi, zapakowany w wysmakowane pudełko nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania ponadto jako podarek. Parametry: - materiał: tworzywo nienaturalne, - rozmiary: 16,9 x 15,9 x 10 cm, - pojemność: 1000 ml, - kolor: rubinowy, - wielofunkcyjność nadają się do przygotowywania potraw jak i serwowania, - możliwość piętrowego składania, - pasuje do mikrofali, - można myć w zmywarce.

Holenderska firma Mepal zadbała o ulepszone funkcjonowanie w naszej kuchni, wytwarzając wielofunkcyjne miski z kolekcji Cirqula. Miski holenderskiej firmy to, multizadaniowy zawrót głowy, znakomicie nadają się do przygotowania sałatek jak w dodatku do ich serwowania.

Każda z misek może pełnić funkcję szczelnego pojemnika na lunch, zupy, kremy czy sosy. Występuje w wielu pojemnościach i kolorach, można więc skomponować dolowny pakiet wedle własnych upodobań i potrzeb.

Dzięki możliwości piętrowego składania zaoszczędzimy i zagospodarujemy miejsce w lodówce czy szafce, a transparentna pokrywa ułatwi sprawdzenie zawartości. Miskę po zdjęciu pokrywy możemy zastosować w mikrofali, można ją także zamrażać i myć w zmywarce.

Ten wysokiej jakości towar łączy funkcje funkcjonalne z estetycznymi, zapakowany w wysmakowane pudełko znakomicie spełni oczekiwania na dodatek jako podarunek. Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Mepal w Polsce.kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz na dodatek martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl