Logitech g29 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Logitech g29 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 949.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-37%
Logitech G29 Racing Wheel
949.00
OleOle!
-37%
Logitech G29 Racing Wheel
949.00
RTV EURO AGD
Logitech kierownica G29 Driving Force
1499.00
Mall.pl

Parametry

Producent:LOGITECH
Kategoria:Kierownice do gier
Platforma PC

Opis

DO KONSOLI PLAYSTATION 3 I PLAYSTATION 4Uzyskaj udoskonalone doznania w trakcie grania na konsoliDodaj kierownicę Driving Force do swego kontrolera, a już nigdy nie będziesz chciał ścigać się przy użyciu zwykłego kontrolera.

Kierownica do gier G29 pozostała wytwarzana dla najnowszych gier wyścigowych na konsoli PlayStation®4 lub PlayStation®3. Kierownica G29 Driving Force działa także z komputerem przy użyciu oprogramowania Logitech Gaming Software.

MECHANIZM SIŁOWEGO SPRZĘŻENIA ZWROTNEGO Z NAPĘDEM DWUSILNIKOWYMPoczuj każdą zmianę masy albo poślizg oponyPoczuj zachowanie opon na każdym zakręcie i na przeróżnych podłożach. Powoduje to, iż odczujesz wszystkie efekty nadsterowności, podsterowności i poślizgu.

Mechanizm siłowego sprzężenia zwrotnego o dwóch wydajnych silnikach symuluje działanie rozmaitych sił, dzięki temu możesz dokładnie reagować. WYSOKIEJ JAKOŚCI konstrukcjaMateriały o wyścigowej jakości, które sprawdzą się w każdych warunkachKierownica Driving Force pozostała produkowana pod kątem wymagającego ścigania się i długoterminowej niezawodności.

Kierownicę G29 wyekwipowano w łożyska kulowe z wytrzymałej stali w drążku kierowniczym oraz łopatkowe dźwignie zmiany biegów ze stali rdzoodpornej i pedały. Kierownica jest pokryta ręcznie szytą skórą o wysokiej jakości, powodując wrażenie kierownicy szybkiego samochodu wyścigowego.

zapewnia to wygodniejsze wykorzystanie poprzez długi czas. SPIRALNE KOŁA ZĘBATE zapobiegaJĄCE ZACIĘCIOMSprężysta, płynna i dokładna kontrolaKierownica zagwarantuje stanowczo płynne i ciche sterowanie. Spiralne koła zębate pozostały zaprojektowane na podstawie kół zębatych używanych w skrzyniach biegów, by zredukować niechciane hałasy i wibracje.

Naciąg uniemożliwiający zacięciom zapewnia odpowiednie napięcie kierownicy i pedałów, maksymalizując kontrolę. Kierownicę wyścigową G29 Driving Force Racing Wheel zaopatrzono w długowieczny i bezawaryjny detektor sterowania z skutkiem Halla, który używa pól magnetycznych do wykrywania pozycji kierownicy.

ŁATWO dostępnE elementy STERUJĄCE GRĄSterowanie na wyciągnięcie dłoniWszystkie elementy sterujące sądostępne. Konsola D-Pad, przyciski i łopatkowe dźwignie zmiany biegów są zastosowane w kierownicę.

Wskaźniki LED umieszczone tuż nad środkiem kierownicy wskazują dokładnie, kiedy należy powiększyć lub zredukować przełożenie. Pozwala to utrzymać maksymalne przyspieszenie bez odrywania wzroku od toru. 24-punktowe pokrętło wyboru i przyciski +/- z przodu kierownicy skrupulatne dostosowanie preferencji kierowania.

prędko REAGUJĄCY MODUŁ PEDAŁÓWMożliwość regulacji w celu maksymalnej kontroliZachowaj bardziej realistyczną pozycję podczas prowadzenia dzięki oddzielnemu modułowi pedałów ze zintegrowanymi pedałami gazu, hamulca i sprzęgła.

Kierownica G29 Driving Force pozwala na wygodne przyspieszanie, hamowanie i zmianę biegów, zapewniając wrażenia prawdziwego samochodu. Nieliniowy pedał hamulca symuluje działanie układu hamulcowego reagującego na siłę nacisku, co udoskonalone doznania i bardziej precyzyjne hamowanie.

Aby uzyskać jeszcze obszerniejszą kontrolę, można zmienić pozycję pedałów w celu łatwiejszego realizowania manewrów palcami stopy i piętą. BEZPIECZNE MOCOWANIEWygodne sterowanie starannie tam, gdzie chceszProwadź pojazd bez obaw.

Kierownica nie przesuwa się podczas zadziornych manewrów. Kierownicę wyścigową można przymocować do stołu lub fotela wyścigowego za pomocą wbudowanych zacisków lub połączeń śrubowych. Osiągnij nowy poziom ścigania dzięki kokpitowi Playseat® do symulacji wyścigów.

900-STOPNIOWY KĄT OBROTURealistyczne wykonywanie zakrętów na torzeKąt obrotu kierownicy G29 Driving Force o 900 stopni pomiędzy skrajnymi pozycjami oznacza, iż można wykonać dwa i pół obrotu. Jest to identyczny kąt obrotu jak w prawdziwym samochodzie.

PASEK NA KIEROWNICYZawsze zachowuj właściwy kierunekWizualny wskaźnik pozwala sprawdzić kątem oka, czy kierownica jest w pozycji neutralnej. Pasek na kierownicy wskazuje kierunek obrotu kierownicy. WSPÓŁPRACA Z PRZEKŁADNIĄ BIEGÓW DRIVING FORCEPrecyzyjne wybieranie biegówRozbuduj swój pakiet do ścigania, aby uzyskać najistotniej realistyczne wrażenia.

Dodaj do kierownicy wyścigowej 6-biegową ręczną przekładnię biegów Driving Force.