Kinkiet LAMPA ścienna HOOK MB030101-2C Italux łazienkowa OPRAWA galeryjka nad lustro chrom biała promocja 2020

Cena188.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Lampomat

Parametry

Producent:Italux
Kategoria:Kinkiety

Opis

Oprawa ścienna HOOK w stylu innowacyjnym powstała z myślą o oświetleniu łazienek. Jednak, dobrze poradzi sobie w innych pomieszczeniach Twojego domu. Ciepły lśnienie światła wydobywający się z lampy towarzyszyć nam będzie podczas porannej toalety czy wieczornej kąpieli i sprawi, iż poczujemy się odprężeni.

Galeryjka nad lustro w formie tuby powstała ze szkła klarownego, a także matowego, w kolorze mlecznym, które zajmuje znaczną część lampy. Kinkiet posiada miejsce na dwa źródła światła. Prezentowana lampa ma miejsce na dwa źródła światła.

Specyfikacja: Materiały: szkło / metal Wykończenie: chrom Kolor: biały wymiary: Wysokość całkowita: 7 cm Szerokość: 37 cm Głębokość (odległość od ściany): 12 cm Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w zestawie): 2 x E14 / 230V / max 40W (łącznie 80W) Możliwość wykorzystania żarówek energooszczędnych albo LED o dowolnej mocy.

towar dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Zestaw posiada instrukcję obsługi i komponenty niezbędne do złożenia sprzętu. Oprawa ścienna HOOK w stylu innowacyjnym powstała z myślą o oświetleniu łazienek.

Jednak, dobrze poradzi sobie w innych pomieszczeniach Twojego domu. Ciepły blask światła wydobywający się z lampy towarzyszyć nam będzie w trakcie porannej toalety czy wieczornej kąpieli i sprawi, że poczujemy się odprężeni.

Galeryjka nad lustro w formie tuby powstała ze szkła transparentnego i matowego, w kolorze mlecznym, które zajmuje znaczną część lampy. Kinkiet ma miejsce na dwa źródła światła. Prezentowana lampa posiada miejsce na dwa źródła światła.

Specyfikacja: Materiały: szkło / metal Wykończenie: chrom Kolor: biały wymiary: Wysokość całkowita: 7 cm Szerokość: 37 cm Głębokość (odległość od ściany): 12 cm Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w komplecie): 2 x E14 / 230V / max 40W (łącznie 80W) Możliwość zastosowania żarówek energooszczędnych lub LED o dowolnej mocy.

towar certyfikaty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Pakiet mieści instrukcję obsługi, a także elementy niezbędne do złożenia sprzętu.