Kinkiet na ścianę pleciony Mahaka 4033 Shilo salonowy bawełna beżowy promocja 2024

Cena422.4
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:Shilo
Kategoria:Kinkiety

Opis

Kinkiet na ścianę pleciony Mahaka 4033 Shilo salonowy bawełna beżowy w MLAMP łączy w sobie unikatowy i nieprzemijalny design w najkorzystniejszym wydaniu, co stwarza szereg możliwości aranżacji przestrzeni w Twoim Domu. Oświetlenie prosto wkomponuje się w pomieszczenia o klasycznym i postępowym klimacie.

Lampa cechuje się funkcjonalnością, a jej uniwersalna forma sprawi, iż jej blask światła wprowadzi wygodną i przytulną atmosferę sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i odpręży po dniu spędzonym poza domem w spokojne wieczory z najbliższymi.

Model Mahaka jest wytworzony z użytecznych i trwałych materiałów, zapewniając jego użytkownikom radość i zadowolenie na sporo lat. Gustowny kolor beżowy lampy sprawi, iż lampa spełni oczekiwania zarówno w jasnych, jak i ciemnych wnętrzach. Materiały zastosowane w lampie to metal i bawełna dzięki czemu będzie ona prosta w pielęgnacji i w utrzymaniu czystości.

Lampa ma miejsce na 1 energooszczędne źródło światła LED E27 i została wyekwipowana w stopień ochrony szczelności IP20. Jeśli nie wiesz jaki rodzaj oświetlenia wybrać do oświetlenia przestrzeni wypoczynkowych lub biurowych to oprawa z serii Mahaka na pewno się w nich sprawdzi.

Dzięki poręcznemu kształtowi zespolisz ją do obecnej albo dopiero stwarzającej się aranżacji pokoju.

Decydując się na ten model oświetlenia nie tylko trafnie rozświetlisz wybrane powierzchnie, lecz też zyskasz zachwycającą i cieszącą oko dekorację, która nada wnętrzom specyficznego wyglądu i elegancji, akcentując zarazem ich szczegóły i wygląd pośród pozostałych mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Oświetlenie nadzwyczajnie przedstawia się pojedynczo, a także w towarzystwie innych lamp jako instalacje świetlne, dzięki temu można połączyć je do najróżniejszego rodzaju pomieszczeń.

artykuł certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta.
pakiet zawiera instrukcję obsługi oraz elementy potrzebne do złożenia sprzętu.