Nowodvorski Minimalistyczny kinkiet ścienny biały narwik white 2x35w gu10 biały 9702 (5903139970297) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Nowodvorski Minimalistyczny kinkiet ścienny biały narwik white 2x35w gu10 biały 9702 (5903139970297) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 88.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Narwik Kinkiet Nowodvorski 9702 24cm biały
88.00
Lampomat
kinkiet ścienny Nowodvorski NARWIK WHITE model 9702 kolor biały
99.00
abazur.pl
Kinkiet NARWIK WHITE 9702
99.00
elampy.pl/

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Kinkiety

Opis

Kinkiet Nowodvorski Narwik 9702 to biała lampa ścienna przeznaczona do użytkowania w środku pomieszczenia. Oprawę zaopatrzono w dwie żarówki GU10, które dają światło kierunkowe, wychodzące po obu stronach klosza.

Stożkowa kompozycja powoduje, że strumień świetlny padający z jednej strony jest węższy, a z drugiej szerszy. Dzięki czemu, po włączeniu można uzyskać wyjątkowo ciekawy rezultat podświetlenia ściany. Lampa Nowodvorski Narwik 9702 składa się z dwóch składników wyprodukowanych ze stali.

Materiał ten jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nie musimy martwić się o osiągalne obtłuczenia albo odkształcenia, które mogą powstać w sytuacji omyłkowego uderzenia w oprawę ręką albo przedmiotem.

Stal jest w dodatku nieskomplikowana w czyszczeniu, co powoduje, iż pielęgnacja lampy zajmuje mało czasu i zwykle ogranicza się do potrzeby sporadycznego przetarcia kurzu. Biały kolor kojarzy się z lekkością i delikatnością.

barwa ta, użyta w trafnej aranżacji, potrafi być wyjątkowo szykowna i dostojna. Białe przedmioty nie przytłaczają swoim wymiarem i szczególnie dobrze wpasowują się w nastrój całego pomieszczenia. Lampa w tym kolorze będzie subtelnym dodatkiem, który nie od razu rzuci się w oczy, a przy tym nad wyraz poprawnie spełni swoją funkcję oświetleniową.

wewnątrz oprawy przewidziano miejsce na dwie żarówki GU10, o mocy maksymalnej 35 W każda. Oznacza to, że łączna moc kinkietu może wynieść 70 W, co daje dużo światła. Lampa Narwik współpracuje ponadto z żarówkami LED, dzięki czemu możemy uzyskać dowolną moc i wpłynąć na obniżenie rachunków za prąd.

Lampa ścienna Narwik jest prosta w konstrukcji. Do wykonania tej czynności niezbędne są trzy kołki rozporowe, wkręty i wiertarka. Po przymocowaniu metalowego elementu do ściany należy podłączyć kostkę łączeniową do obwodu, wkręcić żarówki i nałożyć zewnętrzną część obudowy.

Cały proces nie powinien zająć dłużej aniżeli piętnaście minut. Nowodvorski Narwik 9702 to wyjątkowo korzystne rozwiązanie dla osób, które chcą oświetlić ścianę w sposób nietuzinkowy i kreatywny, uzyskując równocześnie wyjątkowo atrakcyjny efekt i poręczne źródło uzupełniającego oświetlenia.

Lampy tego typu można z powodzeniem łączyć w grupy, po kilka sztuk lub stosować je pojedynczo. Narwik idealnie spełni oczekiwania na korytarzu i w salonie, sypialni, kuchni lub przestrzeni biurowej.