exe 8330 kinkiet lampa ścienna ogrodowa ip54 2x35w gu10 czarny marki Nowodvorski promocja 2024

Cena117.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Kinkiety

Opis

Nowodvorski LightingPolski firma oświetlenia dekoratywnego, kładący obszerny nacisk na jakość wykonania swych produktów i na trendy panujące w oświetleniu. Firma na rynku oświetleniowym działa od ponad ćwierć wieku, nieustanie rozwijając się.

proponując klientom nie tylko pojedyncze lampy ale i cały szereg kompleksowych rozwiązań oświetleniowych, które możemy wykorzystać w naszych domach. Od systemów konfigurowalnych szynoprzewodów po autorskiSystemu Cameleon.

zasobność asortymentu producenta Nowodvorski Lighting powoduje,wynajdziemy oprawy oświetleniowe jednocześnie konwencjonalne jak i innowacyjne, których produkcja odbywa się prawie w całości na terenie kraju.Zakłady produkcyjne producenta wyposażone są w postępowy park oraz samoczynne centrum logistyczne o powierzchni 4500m2, zezwalające wydajnie realizować zamówienia.

producent Nowodvorski Lighting jest zdobywcą prestiżowej nagrodyRED DOT AWARD: Product Design 2019za projekt lampyQ LEDorazECO PRIZE i GRAND PRIX 2020Międzynarodowych Targów Poznańskich dla Systemu Cameleon.

akcentujący się design opraw oświetleniowych i progresywne rozwiązania sprawiły,marka zdobyła zaufanie architektów, projektantów wnętrz, a także inwestorów. Oświetlenie producenta Nowodvorski Lighting asygnowane jest nie tylko do przestrzeni mieszkalnychponadto do przestrzeni komercyjnych jak i do sektora HoReCa.Oświetlenie elewacyjne Exe prosta i ascetyczna forma od firmy Nowodvorski LightingPrezentowana kolekcja kinkietów zewnętrznych Exe znamionuje się postępowym designem.

Kinkiet w formie tuby, aluminiowy ze szklaną osłoną na źródło światła pokryty jest czarną farbą. Użyty materiał, wykończenie oraz podwyższony stopień ochrony IP 54 powoduje, iż oprawa jest oporna na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, a także pyłu.

Oprawy doskonale prezentują się pojedynczo i jako instalacje świetlne, tworząc niesamowite efekty świetlne elewacji budynku. Pamiętajmy o tym,dobrze doświetlona przestrzeń wokół budynku to bezpieczeństwo błyskotliwe wyeksponowanie otoczenie wokół niego.

W naszym sklepie posiadają Państwo możliwość zakupić kinkiet Exe z jednym źródłemświatła.W oferowanym kinkiecie Exe 8330 odszukamy miejsce na 2 źródła światła o gwincie GU10 maksymalnej mocy 35W z możliwością zastosowania żarówek Led zapewniającym nam energooszczędność i należycie doświetlone wnętrze.

Oprawa jest fabrycznie nowa w oryginalnym opakowaniu producenta, objęta 24 miesięczną gwarancją, mająca atesty zgodności. Lampa Exe spakowana jest w jeden karton wraz z instrukcją montażu. Konieczne śruby, a także kołki do konstrukcji powinny zostać trafnie dobrane do podłoża na którym będzie wisieć oprawa.

firma nie dołącza do pudełka śrub montażowych. Kinkiet Nowodvorski Lighting Exe 8330 nie posiada źródła światła w pakiecie.W naszym sklepie internetowym znajduję się obfity dobór produktów producenta Nowodvorski Lighting, które znamionują się korzystną jakością wykonania i różnorodnością form.