Philips 34050/11/16 - LED Kinkiet łazienkowy MYBATHROOM HOTSTONE 4xLED/2,5W/230V promocja 2020

Cena196.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mall.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Kinkiety

Opis

parametry produktu

 • Naturalny kolor skóry dzięki światłu wysokiej jakości

  Ta lampa łazienkowa Philips oddaje odcienie w naturalny i wierny sposób — tak jak słońce.

 • Oświetlenie LED wysokiej jakości

  technika LED użyta w tej lampie marki Philips to wyjątkowe rozwiązanie opracowane poprzez firmę Philips. Natychmiast się włącza, zezwala na uzyskanie stosownej wydajności oświetlenia oraz eksponuje i ożywia kolory w Twoim domu.

 • Ciepłe, białe światło

  Światło może mieć rozmaite temperatury barwowe oznaczane za pomocą jednostek zwanych kelwinami (K). Lampy o niskiej wartości kelwinów gwarantują ciepłe, bardziej przytulne światło, natomiast lampy o wysokiej wartości kelwinów dają chłodne, bardziej pobudzające światło. Ta lampa producenta Philips rzuca ciepłe, białe światło, które gwarantuje przytulną atmosferę.

 • Oszczędność energii

  Ta energooszczędna lampa marki Philips zużywa mniej energii klasyczne źródła światła, co pozwala ograniczyć rachunki za prąd i przyczynia się do ochrony środowiska.

 • IP44, towar znakomicie nadający się do używania w łazience

  Ta lampa łazienkowa Philips została zaprojektowana pod kątem wilgotnych miejsc i przeszła rygorystyczne testy, które potwierdziły jej niepodatność na wodę. Poziom IP określają dwie liczby: pierwsza to poziom ochrony przeciw kurzowi, a druga przeciw wodzie. Poziom IP44 oznacza, że lampa ta jest oporna na zachlapania. To czyni z niej wyśmienitą lampę do łazienki.