Ferplast Casita 120 klatka dla małych zwierząt - Szara, dł. x szer. x wys.: 119 x 58 x 61 cm | Rabat 20% na bestsellery ||Darmowa Dostawa od 89 zł i Super Promocje od zooplus! promocja 2019

Cena259.8
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zooplus

Parametry

Producent:ferplast
Kategoria:Klatki i ogrodzenia dla gryzoni

Opis

Ferplast Casita 120 to znaczne i przestronne mieszkanie dla Twojego gryzonia, w którym będzie czuł się jak król! Podzielony na dwie części dach można otworzyć z jednej lub obu stron jednocześnie. Jest on zabezpieczony na dodatek klipsami, dzięki temu gryzonie nie są w stanie same otworzyć sobie klatki.

na dodatek kształ dachu jest wypukły, co zapewnia zwierzętom więcej swobody i przestrzeni, której większość gryzoni przecież stanowczo potrzebuje. Dekoratywna górna listwa po bokach dachu klatki Ferplast Casita 120 nadaje jej uroku.

funkcjonalne rozsuwane frontowe drzwi pozwalają na otwieranie klatki na zróżnicowaną szerokość, zmniejszając przy tym ryzyko skaleczeń zwierząt przy wychodzeniu i wchodzeniu do klatki. Zamknięte drzwi mogą zostać ponadto zabezpieczone długim zatrzaskiem, dzięki temu gryzoń nie będzie mógł samowolnie wyjść z klatki.

Klatka gromadzi wieloczęściowe wyposażenie z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego, które gryzoniowi przyspoży wielu uciech w trakcie użytkowania, a Tobie zaoszczędzi trudu w trakcie sprzątania. Zawarty w dostawie paśnik na siano można przymocować od zewnątrz, dzięki czemu nie będzie on zabierać miejsca zwierzętom, a Tobie ułatwi wygodne napełnianie go sianem.

Takie rozwiązanie uniemożliwia także przedostawaniu się zbyt pokaźnej siana do ściółki i jego skażenia przez odchody. Dostarczone podłoże umieszczamy w szerz klatki. Pod nim ustawiamy domek. Takie uzupełniające zadaszenie sprawi, że zwierzę będzie czuło się jeszcze bezpieczniej.

Miseczka nie będzie się wywracać, a suchy pokarm pozostanie w niej na dłużej. W zestawie znajduje się jeszcze nieco większa miska, którą można przymocować na mniejszej lub umiejscowić w innym miejscu. Pojnik, dodatkowo do przymocowania od zewnątrz klatki, to nieprzeciętne rozwiązanie, dzięki któremu Twój pupil będzie miał dostęp do wody, która pozostanie przez cały czas czysta.

Napełnienie tego pojnika jest nieskomplikowane i użyteczne. Klatka Ferplast Casita 120 w skrócie: szczególnie pokaźna klatka z tworzywa sztucznego Najwyższa stabilność szkieletu kratki poprzez dodatkowe wpusty w kuwecie, a także górną listwę nietrudna w konstrukcji dzięki bocznym zatrzaskom Można stosować jako wybieg dla gryzoni 20% obszerniejsza od innych klatek dla królików Dwuczęściowe pokrycie dachowe, z boczną listwą jednostajne zatrzaski użyteczne rozsuwane drzwi (szer.

x wys.: 21,5 x 19,5 cm), w stanie zamkniętym wejście zabezpieczone zatrzaskiem Paśnik z tworzywa nienaturalnego na siano, przymocowywany do klatki od zewnątrz Domek z wysokojakościowego tworzywa sztucznego Zdejmowana przednia ścianka domku przeciwpoślizgowe zadaszenie domu Miseczka z tworzywa sztucznego, dająca się przymocować do zadaszenia domku, eliminując ryzyko wysypywania się pokarmu Odległość pomiędzy kratkami: dł.

22cm; wys. 2,2cm spory pojnik o pojemności 500 ml Wysokość kuwety: 16,5 cm Jednym słowem - najwyższej jakości elitarna willa dla Twojego gryzonia! Uwaga: Należy unikać sytuowania klatek wysoko. Dla bezpieczeństwa Twojego zwierzaka, umieść klatkę na podłodze i unikaj obciążania jej od góry.

Uwaga: Pamiętaj o umożliwieniu zwierzęciu adekwatnej ilości ruchu każdego dnia! duży wybór wybiegów i ogrodzeń wynajdziesz klikając w poniżjszy link: Wszystkie wybiegi i ogrodzenia, najróżniejszej wielkości