Ferplast klatka dla fretki furet xl 80x75x86 promocja 2019

Cena499.8
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zooplus

Parametry

Producent:Ferplast
Kategoria:Klatki i ogrodzenia dla gryzoni

Opis

Klatka dla fretek Furet XL to znakomite pomieszczenie mieszkalne dla Twojego ulubieńca! praktyczna, przestronna forma klatki proponuje mnóstwo miejsca do figlów. Kratkę z bocznymi zatrzaskami, można w wyjątkowo szybki i przystępny sposób odpiąć od kuwety, produkowanej z tworzywa nienaturalnego.

Czyszczenie jej następuje w mgnieniu oka. Szkielet kratki przymocowujemy ponownie za pomocą 2 zatrzasków, po każdej stronie klatki. Dopełniające zazębienia we wnętrzu klatki, w które wchodzi krata, zabezpieczają ją przed przesuwaniem się.

Zatrzaski zostały na dodatek umocnione, gwarantując jeszcze obszerniejszą stabilność. Przód klatki można otworzyć za pomocą podwójnych drzwiczek, usprawniająych wyjmowanie i ponowne umieszczanie w klatce zwierzęcia.

uzupełniające dwuczęściowe drzwiczki na górnej stronie klatki upraszczają umieszczenie wyposażenia. Nie musisz główkować, jak zagospodarować klatkę. Dołączone wyposażenie oferuje pomysłowe rozwiązanie. W pakiecie otrzymasz dwie jakościowe platformy.

Do jednej z platform możemy przymocować wedle upodobania na dodatek znajdującą się w zestawie pochylnię. Półki można ze sobą scalić przy pomocy przeźroczystego tunelu, który przymocowuje się do kraty za pomocą załączonych w zestawie pasków, zakończonych karabińczykami.

Krótsza, nieprzeźroczysta rura nakłania do ucięcia sobie w niej drzemki. Można ją przymocować w dowolnych miejscu klatki. Kolejne miejsce wypoczynku proponuje dołączony hamak, który przymocowujemy do górnej części klatki.

Lekko kołyszące ruchy hamaka, powodują wrażenie znajdowania się pomiedzy gałęźmi drzew i krzewów. Na dodatek w zestawie znajdują się pojnik i paśnik. Pojnik przymocowujemy od zewnątrz klatki. To wyśmienite rozwiązanie.

Pupil będzie miał poprzez niego stały dostęp do wody, która pozostanie poprzez cały czas czysta. Jego napełnienie jest proste i ergonomiczne. Małą, trójkątną toaletkę umieszczamy w jednym z rógów dolnej części klatki.

Klatka dla fretek Furet XL w skrócie: rozmiary: dł. X szer. X wys: 80 x 75 x 86,5 cm Odstęp pomiędzy kratami: 1,5 cm Czterokątna, przestronna klatka Poprzeczne zatrzaski Jasnoniebieska kuweta z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego stabilny szkielet kraty koloru szarego 2 drzwiczki - z przodu i na górze klatki Liczne wyposażenie: - 2 półki, z tego jedna z rampą - 1 przeźroczysty tunel - 1 rura do zawieszenia - 1 toaletka - 1 wygodny hamak - 1 paśnik i 1 pojnik Włoska jakość produkcji Ferplast - Jakość włoskiej produkcji: Od ponad 40 lat włoska firma "ferplast" produkuje wysokiej jakości akcesoria dla zwierząt.

New Pet Generation zagwarantuje maksymalny komfort i najwyższą jakość produkcji. Przy zakupie typu 135801.2 opcja „Opłata za pobraniem" nie jest niestety przystępna.