rabbit 120 klatka dla królików i świnek morskich - szara kuweta| dostawa gratis + promocje| -5% rabat dla nowych klientów marki Ferplast promocja 2019

Cena199.8
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Zooplus

Parametry

Producent:ferplast
Kategoria:Klatki i ogrodzenia dla gryzoni

Opis

Rabbit 120 to przestronna klatka dla gryzoni z podstawowym wyposażeniem dla świnek morskich i królików miniaturek. Wyposażenie obejmuje paśnik, miskę, domek oraz poidło. Dzisiaj nic nie stoi na przeszkodzie przeprowadzki zwierzęcia do nowej klatki!

Paśnik jest mocowany na zewnątrz klatki, dlatego nie zajmuje przestrzeni zwierzęcia. Abyotrzymać się do zwierząt wystarczy podnieść w górę znajdujące się w klatce drzwiczki. Kratka jest lakierowana farbą opartą na bazie wody, dlatego jest nieszkodliwa dla zwierząt.

Ferplast Rabbit 120 klatka dla królików i świnek morskich w skrócie: wymiary, dł. X szer. X wys.: 118 x 58,5 x 51,5 cm Odstęp między kratkami: 2,5 cm Otwierane drzwiczki pozwalają na łatwy dostęp do zwierząt Farba na bazie wody jest nieszkodliwa dla zwierząt Podstawowe wyposażenie w zestawie, wytwarzane z tworzywa nienaturalnego (paśnik, miska, poidło i domek) Uwaga: Należy unikać sytuowania klatek wysoko.

Dla bezpieczeństwa Twojego zwierzaka, umieść klatkę na podłodze i unikaj obciążania jej od góry. Uwaga: Pamiętaj o umożliwieniu zwierzęciu odpowiedniej ilości ruchu każdego dnia! wielki dobór wybiegów i ogrodzeń wyszukasz klikając w poniżjszy link: Wszystkie wybiegi i ogrodzenia, zróżnicowanej wielkości Uwaga: odcień kratki może nieco odbiegać od przedstawionego na zdjęciu!

Ferplast - Jakość włoskiej produkcji: Od ponad 40 lat włoska marka "ferplast" produkuje wysokiej jakości akcesoria dla zwierząt. New Pet Generation gwarantuje maksymalny komfort i najwyższą jakość produkcji.