Karmnik dla ptaków na okno, szybę. pokarm 1kg gratis. marki Odstraszanie promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Odstraszanie

Parametry

Producent:Odstraszanie
Kategoria:Klatki, karmniki i poidła

OpisKarmnik dla ptaków na okno, szybę. Karmidło na dla ptaków na balkon.

Dokarmianie ptaków i ich obserwacja jeszcze nigdy nie były tak proste. Dzięki karmnikowi na okno śladowy Ornitolog, który tworzony jest z przejrzystego plastiku ptaki będą dosłownie zaglądać do Twojego pokoju.

To genialna okazja żeby pomóc ptakom w zimie i z bliska poznać niemało gatunków ptaków żyjących w Polsce bez potrzeby posiadania lornetki czy lunety.

Rozwijaj pasję i wrażliwość na przyrodę u dzieci

niepokaźny ORNITOLOG to nadzwyczajny prezent dla dziecka ciekawego świata! Karmnik pozwala dziecku poznać bliżej naturalny świat ptaków! w dodatku jako gratis w paczce odnajdziesz załączony przez nas MINI ATLAS PTAKÓW. Dzięki atlasowi Twoje dziecko pozna dużo gatunków ptaków żyjących w Polsce i samodzielnie albo z Twoją pomocą zidentyfikuje te odwiedzające wasze okno! Regularne dokarmianie pomaga uczyć dzieci odpowiedzialności. To nieprzeciętny sprawdzian przed przygarnięciem do domu zwierząt domowych.

Karmnik na okno jest wyjatkowo prosty do zamocowania i nietrudny w czyszczeniu. Karmidło starczy przymocować za pomocą przyssawek do umytej wcześniej szyby i wsypać pokarm dla ptaków, który dostajesz od nas GRATIS (1kg)! Karmnik ponadto haczyk do zawieszenia kuli tłuszczowej lub słoninki. Dzięki haczykowi karmnik może być jeszcze zawieszony np. Na gałęzi. Oprócz estetycznego wyglądu, karmnik zaopatrzony jest w żerdkę, na której mogą siadać ptaki! Karmidło wytwarzane jest z przejrzystego, wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego opornego na warunki atmosferyczne!


Dlaczego karmnik dla ptaków na okno, balkon?

- najlepszy pomysł na podarunek dla dziecka, które ciekawi świat
- gratis atlas ptaków!
- gratis 1kg najlepszego pokarmu dla ptaków na zimę!
- ptaki to wzrokowce - klarowny karmnik z widocznym ziarnem zwabi ptaki, które będziesz obserwować
- wyjątkowo nieskomplikowany do napełnienia pokarmem
- produkowany z wytrzymałego tworzywa sztucznego
- posiada specjalny uchwyt, dzięki czemu można go zawiesić© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.