KLAWIATURA Z TOUCH PADEM DO SMART TV NATEC TURBOT, SLIM, BEZPRZEWODOWA 2.4GHZ, X-SCISSORS, NKL-0968 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem KLAWIATURA Z TOUCH PADEM DO SMART TV NATEC TURBOT, SLIM, BEZPRZEWODOWA 2.4GHZ, X-SCISSORS, NKL-0968 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
NATEC TURBOT SLIM Touchpad
119.00
Neonet.pl
Klawiatura bezprzewodowa NATEC Turbot
139.00
MediaMarkt.pl
Natec Turbot Slim Touchpad do Smart TV
139.99
OleOle!
Natec Turbot Slim Touchpad do Smart TV
139.99
RTV EURO AGD
Natec Bezprzewodowa Klawiatura TURBOT z tocuh Padem do SMART TV,X-Scissors,czarn - NKL-0968- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
148.90
Sferis.pl

Parametry

Producent:NATEC
Kategoria:Klawiatury
Rodzaj bezprzewodowa
Interfejs USB
Typ membranowa

Opis

KLAWIATURA Z TOUCH PADEM DO SMART TV TURBOT
Natec Turbot to bezprzewodowa klawiatura multimedialna przeznaczona do pracy z Smart TV, lub innym zestawem multimedialnym obsługującym systemy operacyjne takie jak: Android, Windows, Mac, Linux oraz inne systemy użytkowane w Smart TV ponadto Turbot został wyposażony w czuły touch pad, umożliwiający sterowanie gestami oraz specjalne klawisze multimedialne.
Nano odbiornik o zasięgu działania do 10m i kompaktowe rozmiary klawiatury powodują, iż można z niej luźno korzystać w rozmaitych miejscach i cieszyć się pełnym komfortem.
rewelacyjnA DO BIURA I DO DOMU
Klawiatura Natec Turbot to połączenie elegancji, funkcjonalności i wytrzymałości. W pracy pozwala zaoszczędzić przestrzeń na biurku, w domu możesz korzystać z niej siedząc na ulubionej kanapie. Wytrzymała, aluminiowa pokrywa nie tylko wygląda stylowo, lecz także jest przyjemna w dotyku.
DYSKRETNA, przenośnA, KOMPATYBILNA
Natec Turbot jest dyskretna, dzięki nisko profilowym i cichym klawiszom wyprodukowanym w technice X-scissors. Nano odbiornik z pokaźnym zasięgiem zapewnia komfort używania w każdym miejscu. Klawiatura Turbot jest również kompatybilna z większością systemów operacyjnych dedykowanych do Smart TV, lecz także z systemami: Android, Windows, Mac czy Linux.

wygodnA I UNIWERSALNA

Funkcjonalność Natec Turbot powiększa wykorzystanie touch pada, którym zezwala na nie tylko przemieszczanie kursora po ekranie, ale także wykonywanie rozmaitych funkcji za pomocy gestów (przybliżanie, oddalanie, przewijanie pionowe, przesuwanie poziome itd.). Klawiatura na dodatek wyposażone jest w 12 multimedialnych klawiszy i funkcje klawiatury numerycznej. Urządzenie zasilane jest dwiema bateriami AAA, które bez problemów zasilą urządzenie na kilka dni przy charakterystycznym używaniu.
właściwości URZĄDZENIA:
- Niskoprofilowe i ciche klawisze wytwarzane w technologii X-scissors,
- Super płaski profil klawiatury
- Nano odbiornik o zasięgu działania do 10m
- nadzwyczajna do pracy z Smart TV
- 12 klawiszy multimedialnych
- Długa praca na baterii
- Kompaktowe wymiary
- Wytrzymała aluminiowa obudowa
- Czuły touch pad z fizycznym lewym i prawym przyciskiem myszy
- warstwa ochronna na klawiszach zapobiegająca ścieraniu się liter
- Wskaźnik rozładowania baterii
- Gumowe nóżki Kompatybilna z większością systemów operacyjnych Smart TV
EAN: 5901969408034
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: NKL-0968
wariant: Multimedialna
pakiet z myszką: Nie
Połączenie: Bezprzewodowe
Interfejs: USB
Zasilanie: Baterie/akumulatory AAA
Zasięg: 10 m
Kolor: srebrny
Waga: 400 g
rozmiary: 355 x 129 x 11 mm
Pozostałe właściwości: - liczba Klawiszy: 83- ilość klawiszy multimedialnych: 12- Komunikacja: Wireless 2.4 Ghz- Mechanizm klawiszy: X-scissors- Materiał: ABS + metal- Plug&Play- Profil: niski- Obsługiwane systemy operacyjne: Android 4.2.2; Linux; MAC; Windows 7\8\Vista\XP\10* Kompatybilny z większością systemów operacyjnych Smart TV