Logitech K270 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Logitech K270 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 128.54 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Logitech K270
128.54
OleOle!
LOGITECH K270
139.00
Neonet.pl
Klawiatura bezprzewodowa LOGITECH Wireless Keyboard K270
139.00
MediaMarkt.pl
Logitech K270
139.99
RTV EURO AGD
Klawiatura Logitech K270 bezprzewodowa - 920-003738- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
147.90
Sferis.pl

Parametry

Producent:LOGITECH
Kategoria:Klawiatury
Rodzaj bezprzewodowa
Interfejs USB

Opis

Logitech K270 Klawiatura bezprzewodowa bezusterkowa łączność bezprzewodowa wszędzie tam, gdzie używasz klawiatury, dzięki odbiornikowi Logitech Unifying, który można powiązać z sześcioma zgodnymi myszami i klawiaturami.Odbiornik Logitech Unifying Odbiornik bezprzewodowy jest tak znikomy, że może zostać w komputerze mobilnym — nie trzeba go odłączać w podróży — ponadto pozwala podłączyć klawiaturę.zaawansowana łączność bezprzewodowa w paśmie 2,4 GHz Pracuj i graj, gdzie chcesz — na przykład na komfortowej sofie.

Połączenie bezprzewodowe praktycznie eliminuje opóźnienia, zakłócenia i zaniki łączności na odległość do 10 metrów.*24-miesięczna żywotność baterii Żywotność baterii do 24 miesięcy to mniej problemów w trakcie pracy.** samoczynny tryb czuwania zapewnia oszczędność energii.Osiem klawiszy dostępu stosowane funkcje, takie jak Internet, poczta e-mail, odtwarzanie/wstrzymywanie, regulacja głośności i inne, są w zasięgu ręki dzięki ośmiu klawiszom dostępu.Prosta instalacja rodzaju „plug and play" Konfiguracja zajmuje tylko chwilę — wystarczy podłączyć odbiornik bezprzewodowy do portu USB w komputerze i już możesz korzystać z klawiatury bez konieczności instalowania oprogramowania.Pełnowymiarowy układ Dzięki pełnowymiarowym klawiszom z klawiaturą numeryczną i dużej, zaokrąglonej spacji niewiele znacząca klawiatura zapewnia oszczędność miejsca, a także komfort pracy.Klawiatura „nieprzemakalna" Płyn wypływa na zewnątrz klawiatury, dlatego przypadkowe zalanie nie jest żadnym problemem.***niezawodność firmy Logitech Wysoka jakość i bezawaryjność, które uczyniły z marki Logitech światowego lidera w dziedzinie klawiatur, pozwalają oferować niedrogie urządzenia z trzyletnią ograniczoną gwarancją na sprzęt.Trwałe klawisze zabezpieczone przed promieniowaniem UV Specjalna warstwa broni klawisze przed wyblaknięciem na niemało lat.

* Zasięg łączności bezprzewodowej może się różnić w zależności od warunków otoczenia i charakteru pracy na komputerze. ** podana żywotność baterii klawiatury odnosi się do około 2 000 000 naciśnięć klawiszy w ciągu roku, w typowych warunkach pracy biurowej.

Wyniki uzyskiwane przez poszczególnych użytkowników mogą być przeróżne. *** oporność na wodę testowana na próbkach do 60 ml płynu. Nie zanurzaj klawiatury w płynach. UWAGA: Układ klawiszy może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu....