Natec dolphin promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Natec dolphin oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 159.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Natec Dolphin
159.99
RTV EURO AGD
-4%
Natec Dolphin
159.99
OleOle!
NATEC KLAWIATURA BEZPRZEWODOWA DOLPHIN SLIM BT+2.4 - NKL-1687- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
165.90
Sferis.pl

Parametry

Producent:Natec
Kategoria:Klawiatury
Rodzaj bezprzewodowa
Interfejs Bluetooth

Opis

Natec Dolphin to progresywna klawiatura bezprzewodowa zaopatrzona w potrójny tryb komunikacji. Smukła kompozycja o użytecznym zarysie zapewni komfort, a aluminiowa obudowa i błogi dla oka design sprawią, iż Natec Dolphin będzie nieprzeciętnym dopełnieniem stanowiska biurowego.

Potrójny tryb komunikacji
Natec Dolphin umożliwi Ci połączenie z aż trzema zróżnicowanymi urządzeniami, a także zapewni płynne przełączanie się między nimi. Potrójny tryb komunikacji obejmuje łączność Bluetooth 5.0, Bluetooth 3.0 oraz odbiornik USB 2,4 GHz. Takie rozwiązanie zezwala na komfortowe wykorzystywanie klawiatury, bez konieczności każdorazowego parowania jej ze sprzętem. Co więcej, zasięg działania Natec Dolphin wynosi do 10 metrów.

Płaskie klawisze
Klawiaturę zaopatrzono w niskoprofilowe klawisze wytwarzane w technice X-Scissors. Użycie technice powszechnie stosowanej w klawiaturach komputerów przenośnych pozwoliło na maksymalne zniwelowanie hałasu podczas pisania.

konkretna budowa
Aluminiowa obudowa klawiatury gwarantuje wytrzymałość i w dodatku dodaje urządzeniu elegancji. Użyteczna kompozycja pozwoli na wygodne stosowanie sprzętu, który nie obciąży nadgarstków. W dodatku, gumowe stopki pozwolą na utrzymanie klawiatury w jednym miejscu i zapobiegną jej przemieszczaniu się po powierzchni biurka.

Klawisze multimedialne
Klawisze funkcyjne umieszczone na przyciskach od F1 do F12 umożliwiają zachowanie pełnej kontroli nad multimediami. Zarządzanie muzyką i aplikacjami, takimi jak poczta czy kalkulator nigdy nie było tak proste! Co więcej, kombinacja klawiszy FN + ESC umożliwi Ci przełączenie klawiatury w tryb multimedialny i korzystanie z przycisków funkcyjnych bez konieczności wciskania FN.

Oszczędzanie energii
Inteligentna technologia oszczędzania energii gwarantuje sprawną pracę na baterii, dzięki czemu nie będziesz musiał jej często wymieniać. Klawiatura przy braku aktywności samoczynnie przejdzie w tryb hibernacji, z którego wybudzić można ją przy pomocy dowolnego przycisku.