NATEC Klawiatura BARRACUDA Slim Czarna USB promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem NATEC Klawiatura BARRACUDA Slim Czarna USB oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 64.89 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-32%
Natec Barracuda Slim
64.89
RTV EURO AGD
Natec Klawiatura Multimedialna BARRACUDA slim USB, US layout, czarna - NKL-0876- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
64.90
Sferis.pl
Natec Barracuda Slim
64.99
OleOle!
Barracuda Klawiatura przewodowa NATEC
94.80
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:NATEC
Kategoria:Klawiatury
Rodzaj przewodowa
Interfejs USB
Typ membranowa

Opis

NATEC BARRACUDA Nie ważne czy pracujemy na komputerze w biurze czy w domowym gabinecie, wielu z nas ceni sobie urządzenia które pracują cicho i skrupulatnie. Z myślą o takich użytkownikach projektanci Natec, stworzyli smukłą i cichą klawiaturę Natec Barracuda. KOMFORT PRACY I wytrzymałość Klawiatura Barracuda zwykle smukły profil co pozwala zakwalifikować ją do kategorii – Slim. Ponadto płaskie i niezwykle ciche klawisze gwarantują komfort pracy porównywalny do klawiatury notebookowej. Dodatkowym atutem klawiatury jest wydłużona w dolnej części pokrywa, która podpiera nadgarstki i spawia, iż praca na niej jest jeszcze bardziej komfortowa. Oprócz rozwiązań gwarantujących komfort pracy, w klawiaturze użyto też szereg udogodnień ergonomicznych. Każdy z klawiszy pozostał pokryty warstwą lakieru ochronnego, który uniemożliwia ścieraniu się ich (PU coating). Swobodę w korzystaniu z multimediów gwarantuje 12 klawiszy funkcyjnych (F1-F12). Klawiatura ma też złączę USB dzięki temu możemy ją podłączyć do większości innowacyjnych maszyn. Kabel ma długość 1,8 metra co pozwala używać jej w większej odległości od komputera. atrybuty produktu - Smukły profil klawiatury s płaskimi i cichymi klawiszami, - Podparcie dla nadgarstków - Multimedialne klawisze funkcyjne - powłoka ochronna na klawiszach uniemożliwiająca ścieraniu się napisów (PU coating). - jednostajna pokrywa – Klawiatura nie przesuwa się w trakcie stosowania - 2 letnia gwarancja SPECYFIKACJA artykułu Komunikacja Przewodowa wariant złącza USB 2.0 Mechanizm klawiszy Membrana ilość Klawiszy 104 wymiary 447x167x22mm Długość przewodu 1,8m Waga 529g kryteria systemowe Windows XP/Vista/7/8/10
cechy:
Długość: 447 mm
Szerokość: 167 mm
Wysokość: 22 mm
Klawisze multimedialne: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne: Win. 98, Win. 2000, Win. XP, Win. Vista, Win. 7, Win. Millenium, Win. 8, Windows 10
Profil: Niski
Złącza: USB 2.0
Długość przewodu: 180 cm
Mechanizm klawiszy: Membrana
Komunikacja: Przewodowa
liczba klawiszy: 104
ilość klawiszy multimedialnych: 13
Mysz w pakiecie: Nie
Waga: 529 g
właściwości uzupełniające: Plug&Play
Kolor: Czarny
Podpórka pod nadgarstek: Tak
Podświetlenie: Nie