NATEC Klawiatura Genesis Thor 300 podświetlenie RGB Outemu Red promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem NATEC Klawiatura Genesis Thor 300 podświetlenie RGB Outemu Red oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 209.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Thor 300 RGB Klawiatura przewodowa GENESIS
209.00
MediaMarkt.pl
Genesis Thor 300 RGB Outemu Red
225.00
OleOle!
Genesis Thor 300 RGB Outemu Red
229.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:NATEC
Kategoria:Klawiatury
Rodzaj przewodowa
Typ mechaniczna

Opis

Klawiatura, która daje przewagęThor 300 poszerza Twoje możliwości w rozgrywkach wirtualnych. Wysokiej jakości przełączniki mechaniczne o nadzwyczajnej specyfikacji dbają o Twój najlepszy performance w ulubionej grze.

przeróżne rozwiązania takie jak organizer kabla w połączeniu ze znakomitym designem z podświetleniem RGB powodują,uzyskujemy klawiaturę, która nie tylko uwalnia Twój potencjał,dodatkowo usatysfakcjonuje choćby najszczególniej wybredne oko.Przełączniki mechaniczne Outemu RedFundamentem Thor 300 RGB są wysokiej jakości przełączniki Outemu Red, które najkorzystniejsze doświadczenia w wymagających grach.

Do aktywacji kliku potrzebujemy zaledwie 45 gram nacisku, a to ze wyśmienitym czasem reakcji 8 ms gwarantuje Ci lepszy performance w Twojej grze. Klawisze cechują się wspaniałą żywotnością do 50 mln kliknięć, dzięki czemu będzie ona służyć Ci poprzez sporo lat.Zawstydza designemRobi wrażenie solidną obudową aluminiową, która została uzupełniona zjawiskowym podświetleniem RGB dostępnym w 25 trybach w tym dodatkowo spektakularnym PRISMO.

Thor 300 RGB przypomina, że mamy do czynienia nie tylko ze genialną specyfikacją,jeszcze apetycznym designem, który imponuje, dodaje otuchy i motywuje do dalszych zmagań i ulepszania swych umiejętności.Blokada klawisza WindowsNa wysokim poziomie grania każda sekunda ma znaczenie i w żadnej nie może Cię zabraknąć.

Zablokuj wygodnie klawisz Windows i nie pozwól sobie na ani jeden błąd poprzez zminimalizowanie gry. Z Thor 300 RGB pozostaniesz w rozgrywce dopóki Ty o tym zdecydujesz.usprawniamy życie klawiszami multimedialnymiDzięki klawiszom multimedialnym, Thor 300 RGB udoskonala komfort codziennego funkcjonowania przy komputerze.

Dzięki przeróżnym opcjom rozmieszczonych na przyciskach F1 - F12 masz nieskomplikowany dostęp do popularnych aplikacji jak kalkulator czy poczta. również kontrolujesz multimediami skutecznie zmienisz obecnie odtwarzaną piosenkę i wyregulujesz głośność choćby podczas grania.N-KEY RolloverN-KEY Rollover zagwarantuje doskonały odczyt bez zakłóceń nawet wszelkich klawiszy wciśniętych na raz.

Thor 300 RGB nie ogranicza Cię pod względem technicznym i pozwala uruchamiać progresywne combo i różne kompilacje przycisków jakie sobie tylko wymarzysz. Pełen Anti-GHosting to Twoja przewaga nad konkurentami.nowoczesne oprogramowanieThor 300 RGB kreuje jedną całość, błyskotliwy zestaw razem z asygnowanym, nowoczesnym oprogramowaniem.

Za jego pomocą nie tylko skalibrujesz podświetlenie według swych preferencji, ale także skonfigurujesz profile i makra. Pozwala przejąć Ci pełną kontrolę nad sprzętem tak jak lubisz.Nieścieralne klawiszeThor 300 RGB został starannie wytworzony pod każdym względem.

Zaopiekowaliśmy się najmniejszymi detalami i dzięki zaimplementowaniu technice Double Injection otrzymaliśmy nieścieralne nadruki na przyciskach. Masz pewność, iż klawiatura będzie czytelna, wyraźna i estetyczna poprzez lata używania.Gumowe antypoślizgowe stópkiZ Thor 300 RGB masz pewność niezachwianej stabilizacji klawiatury na blacie.

Specjalne antypoślizgowe gumki uniemożliwiają przypadkowym ruchom, które mogłyby przeszkodzić w pokonaniu przeciwnika. Ciesz się z pełnej kontroli i najwyższego komfortu grania w Twoje ulubione tytuły.rozmiary: 442 x 136 x 36 mmPozostałe atrybuty:...