Tracer Hellway X promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Tracer Hellway X oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 69.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-35%
HellWay X Klawiatura przewodowa TRACER
69.90
MediaMarkt.pl
TRACER GAMEZONE HellWay X TRAKLA46083
108.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Tracer
Kategoria:Klawiatury
Rodzaj przewodowa

Opis

Pośród klawiatur dla graczy istnieje sporo ciekawych rozwiązań, jednak szczególną uwagę warto poświęcić klawiaturze TRACER gaming HellWay. Piękne podświetlenie w aż trzech kolorach gwarantują diody LED.

Światło można regulować od efektu wygaszania po intensywną pracę. Funkcja Fn+Q pozwala na dokładne ustawienie szybkości reakcji klawiszy, przez co Twoje ruchy będą jeszcze bardziej precyzyjne. Poręczny i wysoki skok przycisków zapewnią niepowtarzalne wrażenia graczom, który po prostu kochają dźwięk klawiszy.

Na spodzie znajdują się antypoślizgowe nakładki i podpórki, które zapobiegają poruszanie się produktu po powierzchni. Klawiaturę doszlifowano konkretnym kablem z wtykiem USB. Podświetlenia LED to równocześnie ergonomiczne wyróżnienie wybranych części (np.

przyciski, sterowanie), jak także sposób na nadanie niebanalnej stylistyki. Zalety takiego rozwiązania najłatwiej poznać podczas nocnych sesji przed komputerem, kiedy to atrakcyjne podświetlenie, nadając atrakcyjny wygląd produktu, ułatwia równocześnie jego używanie.

regulowane natężenie podświetlenia pozwala na dobranie funkcji podświetlenia do panujących warunków otoczenia. Nieraz bowiem zbyt intensywne podświetlenie potrafi być jednakowo uciążliwe, jak zbyt niski poziom albo wręcz również jego zupełny brak....