Klarstein Frostik Klimatyzator okienny 9000 BTU Klasa A R32 Pilot (4260435919889) promocja 2020

Cena2479.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Klarstein
Kategoria:Klimatyzatory
Moc 2.7 kW
Rodzaj ścienny
Czynnik chłodniczy R32

Opis

Okno na świeże powietrze: Profesjonalista chłodzenia gwarantujący komfortowe temperatury w czasie letnich miesięcy. Klimatyzator okienny Frostik producenta Klarstein schłodzi wnętrza do właściwej temperatury pomiędzy 16 a 30°C.

W ten sposób łatwo się ochłodzisz w czasie lata. Klimat marzeń: Dzięki mocy chłodzenia 2,7 kW klimatyzator okienny Frostik producenta Klarstein formuje przyjemne temperatury między 16 a 30 °C - liczba używanego środka chłodniczego R32 to tylko jedna czwarta współczynnika ocieplenia globalnego typowych czynników chłodniczych.

A to nie musi wcale dużo kosztować: klasa produktywności energetycznej A gwarantuje niskie koszty eksploatacji. 4-stopniowy, regulowany wentylator dystrybuuje schłodzone powietrze w formie przyjemnego powiewu albo silnej bryzy w pomieszczeniu i zapewnia dopływ świeżego powietrza.

A kiedy chcesz pobudzić tylko cyrkulację powietrza, wentylator może pracować samodzielnie. Programowany timer uruchamia albo zatrzymuje klimatyzację po upływie wybranego czasu, a w trybie spania urządzenie redukuje powoli moc chłodzenia.

Wszystkimi funkcjami klimatyzacji Frostik firmy Klarstein można sterować przez panel urządzenia lub wygodnie pilotem. Szybka i łatwa instalacja w oknie czyni z klimatyzatora rozsądna i niezajmująca dużo miejsca alternatywę w stosunku do dużych sprzętów splitowych lub przenośnych klimatyzatorów z wężem powietrza odlotowego.

Frostik nadaje się dodatkowo doskonale do stałej instalacji naściennej albo do instalacji w oknach segmentowych nad drzwiami sklepowymi. Spektakularne wzornictwo i wytworna, biała obudowa powodują, iż klimatyzacja Frostik marki Klarstein wpasuje się bez problemu w każde wnętrze i umieszczona na oknie nie będzie rzucać się w oczy.

Dzięki świeżemu powiewowi uzyskasz znakomite temperatury. Nieważne, kiedy nadejdzie lato – klimatyzacja okienna Frostik producenta Klarstein to profesjonalista chłodzenia na Twoim oknie. Informacje według 626/2011 znak handlowy dostawcy: Klarstein Identyfikator modelu dostawcy: 10029808 Poziom mocy akustycznej w pomieszczeniach w trybie chłodzenia w dB: 59 dB Poziom mocy akustycznej na wolnym powietrzu w trybie chłodzenia w dB: 65 dB Wyciek czynnika chłodniczego (R32) przyczynia się do zmiany klimatu.

Czynniki chłodnicze o mniejszym współczynniku ocieplenia globalnego przyczyniają się w sytuacji wycieku w mniejszym stopniu do ocieplenia na ziemi niż te o wyższym współczynniku ocieplenia globalnego.

To urządzenie gromadzi czynnik chłodniczy o współczynniku ocieplenia globalnego 675. Tym samym wyciek 1 kg tego czynnika miałby 675 razy pokaźniejsze skutki na ocieplenie na ziemi niżeli 1 kg CO2, w odniesieniu do stu lat.

Nie przeprowadzać żadnych prac w obiegu chłodzenia lub nie demontować urządzenia – wezwać specjalistyczny personel. Wskaźnik mocy (moc jednostkowa) w trybie chłodzenia SEER: 5,2 Klasa sprawności energetycznej: A Zużycie energii 182 kWh/rok na podstawie wyników znormalizowanego testu.

Rzeczywiste zużycie energii zależy od sposobu stosowania i od lokalizacji urządzenia. Obliczeniowe obciążenie chłodnicze Pdesign w kW: 2,7 kW dane według 206/2012 Chłodzenie: Tak Ogrzewanie: Nie Dalsze informacje znajdują się w karcie danych towaru