Klarstein windwaker klimatyzator splitowy 610 m³/h 9000 btu/h (2637 w) a++ promocja 2020

Cena2529.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Klarstein
Kategoria:Klimatyzatory

Opis

Przyjemne temperatury za naciśnięciem przycisku: przyjazny dla środowiska klimatyzator splitowy Windwaker Eco o pokaźnej mocy zapewnia idealny klimat w pomieszczeniach dzięki wielu możliwościom ustawień.

Nieważne, czy chodzi o chłodzenie, czy o grzanie – klimatyzator splitowy Windwaker Eco mający sprawność rzędu 9000 BTU/h (moc 2637 W) zezwala na uzyskanie pożądanych wyników chłodzenia i grzania w każdym momencie.

Eksploatacja nie musi być przy tym droga: pomimo dużego natężenia przepływu powietrza rzędu 610 m³/h klimatyzator jest na tyle oszczędny, iż zasłużył sobie na klasę wydajności energetycznej A++ w trybie chłodzenia i A+ w trybie grzania.

Dzięki 6 stopniom wentylacji, 3 trybom snu, a także oscylacji w poziomie i w pionie Windwaker Eco dostosowuje się świetnie do indywidualnych potrzeb. Pięć trybów pracy: automatyczny, chłodzenie, osuszanie, wentylator i grzanie zapewnia poza tym w każdej chwili pożądany komfort i prawidłowe samopoczucie i precyzyjną regulację temperatury w zakresie między 16 a 30°C.

Po naciśnięciu przycisku Turbo urządzenie w krótkim czasie uzyskuje temperaturę ustawioną dla trybu chłodzenia i grzania. Tryb czyszczenia chroni w dodatku urządzenie przed zanieczyszczeniami, umożliwiając niezawodne i bezproblemowe działanie wszelkich funkcji.

Klimatyzatorem splitowym steruje się komfortowo z kanapy albo zza biurka za pomocą załączonego pilota zdalnego sterowania mającego przezroczysty ekran LCD. Użyteczna funkcja timera zagwarantuje automatyczne wyłączanie urządzenia, a tryb cichy przekonuje do siebie wyjątkowo niehałaśliwą pracą.

znakomite warunki klimatyczne we własnych czterech ścianach: dzięki klimatyzatorowi splitowemu Windwaker Eco w klasie efektywności energetycznej A++/A+ z przepływem powietrza rzędu 610 m³/h i z pięcioma różnorodnymi trybami pracy.

Uwaga: Uruchomienia klimatyzatorów splitowych zgodnie z zarządzeniem UE 517/2014 może dokonać tylko certyfikowany specjalista.