Klarstein windwalker smart klimatyzator splitowy 600m³/h 1090/970w 12000 btu promocja 2019

Cena2769.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Klarstein
Kategoria:Klimatyzatory

Opis

Ekspert od klimatu - klimatyzator splitowy Klarstein Windwalker Smart Split zapewnia przyjemne temperatury oraz świeże powietrze w domu i w biurze przez cały rok. Klimatyzator Windwalker Split producenta Klarstein umożliwia kontrolę temperatury w pomieszczeniu niezależnie od pogody.

Chłodzenie, czy również grzanie - klimatyzator splitowy sprosta każdemu z tych zadań i zagwarantuje żądaną, komfortową temperaturę w pomieszczeniu. A to nie musi wcale dużo kosztować: Klimatyzator split pracuje tak ekonomicznie, iż uzyskał klasę wydajności energetycznej A ++ i A + dla chłodzenia i ogrzewania.

Aby przystosować urządzenie do indywidualnych potrzeb, można korzystać z trybu ogrzewania lub chłodzenia i regulacji przepływu powietrza. Urządzeniem steruje się komfortowo z kanapy lub zza biurka za pomocą załączonego pilota.

Dzięki dwumodułowej zasadzie pracy można rozkoszować się spokojem i ciszą, albowiem urządzenie pracuje bardzo cicho - poziom hałasu w środku wynosi zaledwie 54 dB, a na zewnątrz 60 dB. Marzenie staje się rzeczywistością: Klimatyzator splitowy Windwalker Smart firmy Klarstein zapewni Ci najkorzystniejszy klimat w pomieszczeniu!

Proszę zwrócić uwagę, iż uruchomienia klimatyzatorów splitowych zgodnie z zarządzeniem UE 517/2014 może dokonać tylko certyfikowany specjalista.