Klarstein windwalker smart klimatyzator splitowy 600m³/h 800/750w 9000 btu promocja 2020

Cena2439.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Klarstein
Kategoria:Klimatyzatory

Opis

Wymarzony klimat w pomieszczeniu: ekspert ds. Klimatu - klimatyzator splitowy Klarstein Windwalker Smart Split zapewni poprzez cały rok przyjemne temperatury w domu i w biurze. Klimatyzator splitowy Windwaker Smart pozwala na kontrolę temperatury w pomieszczeniach niezależnie od pogody.

Chłodzenie, czy także grzanie - klimatyzator splitowy sprosta każdemu z tych zadań i gwarantuje żądany, komfortowy klimat. A to nie musi wcale dużo kosztować. Klimatyzator pracuje na tyle oszczędnie,zawiera się w klasach efektywności energetycznej A++ i A+.

Urządzenie możnadostosować do swoich potrzeb przez odpowiednią regulację strumienia powietrza oraz trybu chłodzenia i grzania. Klimatyzatorem steruje się komfortowo z kanapy albo zza biurka przy pomocy dołączonego pilota.

Dzięki dwuczęściowej zasadzie pracy można rozkoszować się spokojem i ciszą, albowiem urządzenie pracuje wyjątkowo cicho - poziom hałasu w pomieszczeniu wynosi 56 dB w pomieszczeniu i 61 dB na zewnątrz.. Marzenie staje się rzeczywistością: Klimatyzator splitowy Windwaker Smart firmy Klarstein zadba zawsze o stosowne powietrze w pomieszczeniu!

Proszę zwrócić uwagę, że uruchomienia klimatyzatorów splitowych zgodnie z zarządzeniem UE 517/2014 może dokonać tylko certyfikowany specjalista.