10929 WIELOFUNKCYJNY DOMEK (Modular Playhouse) KLOCKI LEGO DUPLO (5702016618181) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem 10929 WIELOFUNKCYJNY DOMEK (Modular Playhouse) KLOCKI LEGO DUPLO (5702016618181) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 479.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Lego Duplo Wielofunkcyjny Domek Zestaw 10929
479.00
Allegro.pl
Lego Duplo 10929 Wielofunkcyjny domek
499.00
Allegro.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci

Opis

Odgrywanie ról w domku dla lalek 3 w 1 Możliwość zbudowania trzech zróżnicowanych domków, otwarte pokoje, postacie i akcesoria sprawiają, iż zabawa nie ma końca! sporo możliwości nauki i zabawy To doskonały sposób,podczas wspólnego odgrywania ról nauczyć dziecko czegoś o powszednim życiu: gotowaniu, jedzeniu czy spaniu.

Łatwy w budowie pakiet początkowy Proste instrukcje pokazują, jak generować modele z tych obfitych klocków. Można związać je z innymi zestawami, żeby urozmaicić zabawę. Zestaw gromadzi figurki mamy, taty i dziecka A do tego figurki psa i misia i szereg akcesoriów domowych.

Nic tak nie sprzyja wspólnej zabawie jak otwarty domek dla lalek z przystępnym dostępem do wszelkich części. To rewelacyjny sposób, by nauczyć swojego malca czegoś nowego o powszednim życiu: gotowaniu, jedzeniu czy spaniu.

Domek wypełniony jest znanymi dzieciom szczegółami i zamieszkany poprzez figurki mamy, taty, dziecka, pieska i pluszowego misia, które dużo magicznych chwil spędzonych na zabawie. Jednak atrakcje na tym się nie kończą - główny model można przebudować na wieżę mieszkalną lub dom mieszkalny!

Każdy maluch lubi bawić się w dom i naśladować tatę albo mamę. A z tym prostym do zbudowania, otwartym domkiem dla lalek z dostępem do wszystkich części Ty także możesz dołączyć do zabawy! Ten barwny domek dla lalek ma współczesny wygląd i proponuje sporo możliwości do nauki przez zabawę.

To świetny sposób,podczas wspólnego odgrywania ról nauczyć maluszka czegoś nowego o codziennym życiu: gotowaniu, jedzeniu czy spaniu. W zestawie są figurki mamy, taty i dziecka oraz pieska i pluszowego misia, do których dzieci łatwo poczują nić sympatii.

sporo radości podczas wspólnego odkrywania znajomych detali i nowych możliwości zabawy pozwoli rodzicom uczestniczyć w rozwoju ich pociech. Jednak atrakcje na tym się nie kończą - z tych samych klocków można zbudować wieżę mieszkalną, a potem dom mieszkalny!

Dzięki cenionym postaciom i znajomym sceneriom edukacyjne zabawki LEGO DUPLO zachęcają dzieci do bezpośredniej, luźnej zabawy w odgrywanie ról, która niesie niezliczone korzyści dla rozwoju młodych umysłów.

- nietrudny do złożenia domek 3 w 1 ma otwarte pomieszczenia, do których łatwo się otrzymać. Podczas zabawy w budowanie i przebudowywanie go wciąż na nowo maluchy ćwiczą koordynację wizualnie-ruchową, a także umiejętności społeczne i emocjonalne.

- Ten wielofunkcyjny domek dla lalek ma kuchnię, salon, łazienkę i sypialnię. W pomieszczeniach znajduje się sporo realistycznych części, takich jak otwierana lodówka. W komplecie są figurki mamy, taty, dziecka, pieska i pluszowego misia i różne interesujące akcesoria.

- Naucz swojego malca czegoś nowego o powszednim życiu: gotowaniu, jedzeniu czy spaniu. Potem przebuduj główny model na wieżę mieszkalną albo dom mieszkalny! Spędź ze swym dzieckiem magiczne chwile, odkrywając razem z nim wszystkie możliwości zabawy.

- Odgrywanie pomysłowych historyjek w domku dla lalek 3 w 1 przypadnie do gustu wszystkim dzieciom. Model rewelacyjnie stanie na wysokości zadania jako upominek dla dwulatków i większych dzieci, ponieważ oferuje niezliczone okazje do odkrywania, poznawania i nauki.

- Główny domek ma ok. 36 cm wysokości, 39 cm szerokości i 10 cm głębokości. Ten wielofunkcyjny model można w dodatku skonsolidować z innymi zestawami LEGO DUPLO, aby dać dzieciom jeszcze więcej możliwości zabawy.

- artykuł napędzany wyobraźnią dzieci! Interaktywne zabawki bez komponentów elektronicznych rozwijają kreatywność, pomysłowość i umiejętności poręczne, dając dzieciom satysfakcję z własnoręcznego robienia ciekawych rzeczy.

- Budowanie, zabawa i nauka zaczynają się natychmiast po otwarciu pudełka z domkiem 3 w 1. Proste instrukcje zawierają pomysły i inspiracje do szybkiego budowania dla rodziców i dzieci. - Pomóż maluszkom w nauce przez swobodną i inspirującą zabawę.

Znane scenerie, atrakcyjne postacie i nietrudne do chwycenia klocki z zestawów LEGO DUPLO genialnie wspierają rozwój minimalnych dzieci. - Zestawy LEGO DUPLO spełniają najwyższe standardy branżowe. Dzięki czemu maluszki mogą prosto chwycić, skonsolidować i rozłączyć klocki - i tak jest niezmiennie od 1969 roku!

- W Grupie LEGO upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, gryziemy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki i części LEGO DUPLO,posiadać pewność, iż każdy zestaw konstrukcyjny spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Producent: LEGO Przedział wiekowy: 18-24 miesiące, 3-5 lat Płeć: Chłopiec, Dziewczynka firma: LEGO ilość klocków: 129 seria: LEGO DUPLO Ważne informacje o produkcie: - Sprzęt całkowicie nowy, najwyższej jakości, cenionego, światowego producenta, nigdy nie wykorzystywany.

- Pochodzi z Polskiej dystrybucji. - Oferowany sprzęt jest optymalnie zapakowany aby nie doszło do uszkodzenia w trakcie transportu - potrzebujesz RAT ZERO% - jeśli nie są przystępne dla tej aukcji - daj znać - włączymy Sprzedawcą jest polska marka działająca na ryku IT od 1997 roku - przejrzyj nas.

Poznaj nasze OFERTY. Kliknij "Wszystkie przedmioty sprzedającego" lub zjedź na dół aukcji!