21325 KUŹNIA (Medieval Blacksmith) KLOCKI LEGO IDEAS (5702016911985) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem 21325 KUŹNIA (Medieval Blacksmith) KLOCKI LEGO IDEAS (5702016911985) oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 723.47 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-42%
Lego Ideas Średniowieczna kuźnia 21325 detale
723.47
Allegro.pl
Lego Ideas 21325 Średniowieczna kuźnia
729.90
Allegro.pl
Lego Ideas Średniowieczna kuźnia 2164 el. 21325
740.99
Allegro.pl
Lego Ideas Średniowieczna kuźnia 2164 el. 21325
740.99
Allegro.pl
LEGO Ideas Średniowieczna kuźnia 21325
799.99
ELECTRO.pl
LEGO Ideas Średniowieczna kuźnia 21325
799.99
Avans.pl
Lego Ideas 21325 Średniowieczna kuźnia
1249.00
Allegro.pl
Klocki Lego Ideas 21325 Średniowieczna kuźnia
1257.99
Allegro.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci

Opis

Imponujący model średniowiecznej kuźni w wersji LEGO® zaprasza do podróży w czasie. W trzypoziomowym budynku łączącym warsztat i mieszkanie wyszukasz mnóstwo unikatowych detali — od średniowiecznej kuchni i sypialni po całkowicie urządzony warsztat. Naciśnij miech, a palenisko zacznie świecić żarem. Później możesz zwiedzić ogród, gdzie wyszukasz poskręcaną jabłoń, tarczę łuczniczą, studnię oraz konia z wózkiem.

Szczegółowy model warsztatu i domu średniowiecznego kowala do zbudowania

Model kuźni z zestawu LEGO® Ideas z czterema minifigurkami w komplecie zachwyca doskonałymi detalami wyekwipowanego warsztatu, w którym jest choćby palenisko ze świecącym „żarem".

Zrób sobie przerwę od współczesności i zbuduj perfekcyjny model LEGO® Ideas Kuźnia (21325). W tym kolekcjonerskim modelu w charakterystycznym dla LEGO stylu ukazano szczegóły architektoniczne trzypoziomowego przeciętniewiecznego budynku. Dach i dwa górne stopnie można zdjąć, żeby uzyskać dostęp do urządzonego wnętrza kuchni i sypialni. Wewnątrz zobaczysz warsztat z akcesoriami specyficznymi dla kuźni. Jest tam także palenisko ze świecącym klockiem LEGO imitującym żar, a także ogród z jabłonią i studnią do zbudowania. Minifigurki i nie tylko pakiet zawiera cztery minifigurki, dzięki którym model ożywa: kowala, łucznika, a także dwóch rycerzy herbu Czarny Sokół, którzy mają cztery miecze, trzy tarcze i halabardę. W pudełku jest też ruchoma figurka konia z wózkiem oraz pies i żaba rzekotka. Nietuzinkowy podarek pakiet jest częścią linii inspirujących modeli LEGO, dzięki którym dorośli konstruktorzy mogą się zrelaksować w trakcie kreatywnego budowania. To doskonały podarunek dla fanów LEGO i hobbystów.

• Zrób sobie przerwę od współczesności i sięgnij po zestaw LEGO® Ideas 21325, żeby zrelaksować się przy budowie sugestywnego kolekcjonerskiego modelu średniowiecznej kuźni i domu kowala.
• gromadzi cztery minifigurki: kowala, łucznika oraz dwóch rycerzy herbu Czarny Sokół z czterema mieczami, trzema tarczami i halabardą. Jest tam także ruchoma figurka konia, a także wóz do zbudowania, pies i żaba rzekotka.
• Dach i dwa najwyższe stopnie trzypoziomowego budynku można zdejmować, co pozwoli dzieciom łatwo sięgnąć do w pełni urządzonej sypialni, kuchni i warsztatu. W ogrodzie jest model jabłoni, a także studnia.
• Warsztat posiada sporo akcesoriów, takich jak narzędzia, węgiel czy zbroja. Naciśnij miech, a świecący klocek LEGO® w palenisku włączy się, stwarzając imitację żaru.
• wymiary: ok. 27 cm wysokości, 32 cm szerokości i 21 cm głębokości. Ten model to doskonały podarunek dla fanów LEGO®. Zrobi wrażenie na każdym, a Ty możesz go fotografować i udostępniać.
• komplet konstrukcyjny dla dorosłych z baterią LR41 do zasilania świecącego klocka.
• Kolekcjonerski komplet liczy 2164 elementy i zawiera ilustrowaną broszurę przedstawiającą postać fana, który zaprojektował model, a także projektantów LEGO®. W pudełku są także łatwe instrukcje, dzięki którym choćby nowicjusze bez trudu ukończą model.
• Ten model LEGO® Ideas należy do serii inspirujących zestawów, które są dedykowane dla wymagających, dorosłych hobbistów lubiących spędzać czas wolny przy pasjonujących projektach do samodzielnego wykonania.
• elementy LEGO® spełniają minimalistyczne branżowe standardy, dzięki temu są jednolite i można je łatwo oraz rozdzielić.
• Klocki i komponenty LEGO® są testowane na niemal każdy możliwy sposób, żeby można było mieć pewność, iż spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.