Lego 71020 minifigurki batman movie komplet 20 szt promocja 2024

Cena285.6
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Urwis.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Liczba elementów 20
Bohater Batman

Opis

Poznaj drugą serię minifigurek LEGO® BATMAN: FILM z niepowtarzalnymi, limitowanymi minifigurkami zupełnie nowych bohaterów i złoczyńców. Odtwórz swoje ulubione sceny albo wymyśl świeże z tą idealną linią. Kolekcja obejmuje następujące minifigurki: Robin™ na wakacjach, Joker™ na wakacjach, Dyskotekowa Harley Quinn™, Alfred Pennyworth™ na wakacjach, Batgirl™ na wakacjach, Doktor Phosphorus™, Clock King™, Bat-syrenka, Killer Moth™, Jor-El™, Generał Zod™, Apache Chief™, Batgirl™ z gadżetoblastera, Hugo Strange™, Dyskotekowy Alfred Pennyworth™, Czarny Kanarek, Black Vulcan™, Wonder Twin Zan™ oraz Wonder Twin Jayna™. Każda z pieczołowicie doszlifowanych minifigurek jest dostarczana z co najmniej jednym akcesorium, ulotką kolekcjonerską oraz podstawką do ekspozycji z nadrukowanym logo Batmana™ (nowość na styczeń 2018 r.). Jak sądzisz, kto będzie na Ciebie czekać w kolejnym „zagadkowym woreczku"?

Poznaj nowych bohaterów i złoczyńców z serią LEGO® Minifigures — LEGO® BATMAN: FILM — seria 2.

Odkryj pakiet LEGO® Minifigures — LEGO® BATMAN: FILM — linia 2! odnajdziesz w nim 20 limitowanych minifigurek z dołączonym co najmniej jednym akcesorium, ulotką kolekcjonerską, a także podstawką do ekspozycji z logo Batmana™.
Minifigurki wzbogacą każdą kolekcję zestawów LEGO®, otwierając nowe możliwości zabawy. Ten nowy zbiór unikalnych i limitowanych postaci do zebrania to genialne powiększenie pierwszej serii minifigurek LEGO® BATMAN: FILM. Przeżyj kolejne nadzwyczajne przygody z nowymi postaciami. Seria obejmuje następujące minifigurki: Robin™ na wakacjach, Joker™ na wakacjach, Dyskotekowa Harley Quinn™, Alfred Pennyworth™ na wakacjach, Batgirl™ na wakacjach, Doktor Phosphorus™, Clock King™, Bat-syrenka, Killer Moth™, Jor-El™, Generał Zod™, Apache Chief™, Batgirl™ z gadżetoblastera, Hugo Strange™, Dyskotekowy Alfred Pennyworth™, Czarny Kanarek, Black Vulcan™, Wonder Twin Zan™ i Wonder Twin Jayna™. Każda minifigurka LEGO DC znajduje się w zamkniętym opakowaniu o nieznanej zawartości z co najmniej jednym akcesorium, ulotką kolekcjonerską i podstawką do ekspozycji z nadrukowanym logo Batmana™ (nowość na styczeń 2018 r.).

• Każda minifigurka LEGO DC do zebrania z tej linii dostarczana jest z co najmniej jednym akcesorium, ulotką kolekcjonerską oraz podstawką do ekspozycji z nadrukowanym logo Batmana™ (nowość na styczeń 2018 r.).
• Dołącz do swojej serii 20 limitowanych minifigurek LEGO®, aby wymyślać i stwarzać własne, pełne akcji scenki z filmu LEGO BATMAN: FILM!
• Połącz minifigurki z zestawami LEGO® do budowania,wytwarzać niezliczone scenariusze zabawy.
• Dla zabawy lub uzupełnienia kolekcji możesz także wymieniać się minifigurkami ze znajomymi.
• zestaw trafny dla dzieci w wieku od 5 lat.
• UWAGA: Każdy z „tajemniczych woreczków" zawiera jedną z 20 postaci stwarzających tę serię. Niestety nie możemy spełnić próśb o określone minifigurki. Przy zakupie kilku opakowań o nieznanej zawartości możesz otrzymać dwie albo więcej identycznych minifigurek.