Lego 75299 kłopoty na tatooine (trouble on tatooine) - klocki star wars (5702016913989) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Lego 75299 kłopoty na tatooine (trouble on tatooine) - klocki star wars (5702016913989) oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 159.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-46%
Lego 75299 Star Wars Kłopoty na Tatooine
159.99
Allegro.pl
Lego 75299 Star Wars Kłopoty na Tatooine Nowe
169.90
Allegro.pl
Lego Star Wars 75299 Kłopoty na Tatooine na prezen
178.82
Allegro.pl
Lego Star Wars kłopoty na Tatooine 75299
179.00
Allegro.pl
Lego Star Wars Kłopoty na Tatooine 75299
194.90
Allegro.pl
Lego 75299 Star Wars Kłopoty na Tatooine
259.99
Allegro.pl
Lego 75299 Star Wars Kłopoty na Tatooine Tusken
299.00
Allegro.pl
Lego Star Wars 75299 Kłopoty Tatooine Mandalorian
299.00
Allegro.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 7+
Bohater Star Wars

Opis

Pędź przez tatooińską pustynię razem z Dzieckiem na niesamowitym ścigaczu Mandalorianina! Pustynia skrywa jednak niemało niebezpieczeństw, więc uważaj! Połącz siły z tuskeńskim rabusiem w jego kryjówce. Odszukasz tam przydatną broń, taką jak balista i kij gaffi. Mandalorianin także ma przy sobie broń: ciężki karabin blasterowy i pistolet blasterowy. Jeśli będziesz współpracować z bohaterami, niewątpliwie pokonasz wroga!

zestaw bitewny inspirowany 2. Sezonem serialu Star Wars: The Mandalorian

Szybka jazda i walka na pociski jest w zasięgu ręki dzięki zestawowi z Mandalorianinem i Dzieckiem, który zelektryzuje wszelkich entuzjastów Gwiezdnych Wojen.

Dzieci mogą połączyć siły z Mandalorianinem i tuskeńskim rabusiem, by razem z nimi wykonywać misje na pustyni w komplecie LEGO® Star Wars™ 75299 Kłopoty na Tatooine. Pakiet mieści śmigacz z miejscem na minifigurkę LEGO® i sakwę, w której może podróżować Dziecko. Jest w nim także kryjówka Tuskena do zbudowania i nowość na styczeń 2021 r. — balista dla tuskeńskiego rabusia. Odgrywanie ról W tej niezwykłej zabawce dzieci znajdą minifigurki LEGO Mandalorianina i tuskeńskiego rabusia oraz figurkę Dziecka (zwanego pieszczotliwie niepokaźnym Yodą). Nie zabrakło perfekcyjnej broni, która dostarczy pomysłów na sporo godzin zabawy. Pakiet, który wyśmienicie pasuje na prezent dla znikomych sympatyków serialu Star Wars: The Mandalorian, nieskomplikowane instrukcje, z którymi nawet kompletny żółtodziób będzie mieć frajdę z budowania. Wyśmienita galaktyka Grupa LEGO już od 1999 r. Generuje modele kultowych statków, pojazdów, miejsc i postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen. LEGO Star Wars to jedna z najpopularniejszych kolekcji, obejmująca mnóstwo zestawów, które oszałamiają sympatyków w każdym wieku.

• pakiet Kłopoty na Tatooine (75299) to niemało zabawy w budowanie i odgrywanie własnych historii z 2. Sezonu serialu Star Wars: The Mandalorian. Lataniu śmigaczem i strzelaniu nie będzie końca!
• W pakiecie minifigurki LEGO® Mandalorianina i tuskeńskiego rabusia z bronią do odgrywania najróżniejszych przygód, a do tego figurka LEGO Dziecka (to lubiana postać zwana również pieszczotliwie niepokaźnym Yodą).
• Śmigacz ma miejsce na minifigurkę LEGO® i sakwę, w której może podróżować Dziecko. W komplecie jest także kryjówka Tuskena do zbudowania oraz sprężynowa balista dla tuskeńskiego rabusia.
• Ta nieprzeciętna zabawka konstrukcyjna pasuje do budowania i zabawy w pojedynkę lub w gronie znajomych. Będzie idealnym prezentem na urodziny, pod choinkę lub unikatowym prezentem niespodziewanką dla kreatywnych dzieci w wieku od 7 lat.
• Śmigacz ma ok. 3 cm wysokości, 13 cm długości i 3 cm szerokości, a cały zestaw genialnie łączy się z innymi zabawkami LEGO® Star Wars™ do zbudowania, zezwalając dzieciom spędzić czas na kreatywnej zabawie.
• Chcesz nabyć ten 277-elementowy zestaw dziecku, które stawia dopiero pierwsze kroki w świecie LEGO®? Bez obaw. W pakiecie znajdują się przystępne instrukcje z obrazkami, dzięki którym choćby nowicjusze bez trudu złożą model.
• W naszej ofercie odszuka się zestaw LEGO® Star Wars™ dla zwolenników w każdym wieku — nieważne, czy wolą odtwarzać sławne sceny z filmów, wymyślać własne historie, czy też po prostu kreować realistyczne modele, którymi można się później pochwalić.
• komponenty LEGO® spełniają minimalistyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite, można je łatwo oraz rozdzielić i konkretnie się trzymają — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
• części zestawów LEGO® są testowane na wszelkie osiągalne sposoby, aby można było posiadać pewność, iż spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.