75316 MANDALORIAŃSKI MYŚLIWIEC (Mandalorian Starfighter) - KLOCKI LEGO STAR WARS (5702016914450) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem 75316 MANDALORIAŃSKI MYŚLIWIEC (Mandalorian Starfighter) - KLOCKI LEGO STAR WARS (5702016914450) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Lego Star Wars 75316 Mandaloriański myśliwiec
599.00
Allegro.pl
Lego 75316 Star Wars Mandaloriański Myśliwiec
694.99
Allegro.pl

Parametry

Producent:Lego
Kategoria:Klocki dla dzieci
Grupa wiekowa 9+
Bohater Star Wars

Opis

Dołącz do Bo-Katan Kryze, a także lojalisty Mandalorian i wyrusz na ekscytujące misje na pokładzie mandaloriańskiego myśliwca. Wskocz do podwójnego kokpitu i wzbij się w powietrze. Opuść skrzydła i obróć kokpit, aby nadać statkowi aerodynamiczny zarys i lecieć z ogromną szybkością. Strzelaj w statki przeciwników z działek, a gdy wylądujesz, weź pistolety blasterowe, załóż plecaki odrzutowe i zmierz się z Garem Saxonem!

Fantastyczny mandaloriański myśliwiec do porywającej zabawy

Pozwól fanom serialu „Gwiezdne wojny: Wojny klonów" przeżywać emocjonujące przygody dzięki mandaloriańskiemu myśliwcowi i trzem minifigurkom LEGO®, które są nowościami na sierpień 2021 r.

Dzięki szczegółowemu mandaloriańskiemu myśliwcowi LEGO® do zbudowania z zestawu 75316 dzieci mogą przypomnieć sobie pamiętne chwile z serialu „Gwiezdne wojny: Wojny klonów". Statek ma otwierany kokpit dla dwóch minifigurek LEGO, dwa miotacze klocków, dwa sprężynowe działka i regulowane skrzydła. Ustaw je w pozycji pionowej, by przygotować się do lądowania, albo opuść je i obróć kokpit, aby nadać statkowi aerodynamiczny zarys przed lotem. Niezwykłe przygody zestaw mieści trzy minifigurki LEGO będące nowościami na sierpień 2021 roku: Bo-Katan Kryze, Gara Saxona i lojalistę Mandalorian. W komplecie jest także pięć pistoletów blasterowych i plecak odrzutowy dla każdej minifigurki, aby dzieci mogły zdać się na wyobraźnię podczas zabawy. Ta zabawka konstrukcyjna posiada w dodatku szczegółowe instrukcje i będzie doskonałym prezentem dla wszystkich wielbicieli linii Star Wars™, a także kreatywnych dzieci. Galaktyka pełna zabawy Grupa LEGO już od 1999 roku tworzy modele statków kosmicznych, pojazdów, miejsc i postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen™. Seria LEGO Star Wars odniosła największy sukces spośród wszelkich pozostałych, a wytwarzające ją cudowne zestawy zachwycą miłośników w każdym wieku.• Fanom serialu „Gwiezdne wojny: Wojny klonów" z całą pewnością spodoba się zabawa tym szczegółowym modelem LEGO® mandaloriańskiego myśliwca z zestawu 75316.
• zestaw posiada trzy minifigurki LEGO® będące nowościami na sierpień 2021 roku: Bo-Katan Kryze, Gara Saxona i lojalistę Mandalorian. Każda z nich jest uzbrojona w pistolety blasterowe (blasterów jest łącznie pięć) i zaopatrzona w plecak odrzutowy.
• Model ma otwierany kokpit na dwie minifigurki LEGO®, dwa miotacze klocków, dwa sprężynowe działka i dostosowywane skrzydła. Ustaw je pionowo do lądowania lub opuść je i obróć kokpit, by przejść w tryb lotu.
• Ta ekscytująca zabawka konstrukcyjna jest genialna do zabawy w pojedynkę i w grupie. Rewelacyjnie nadaje się na podarek urodzinowy, świąteczny albo bez okazji dla kreatywnych dzieci od dziewiątego roku życia.
• Mandaloriański myśliwiec ma ok. 6 cm wysokości, 33 cm długości i 30 cm szerokości. W przerwach pomiędzy misjami będzie przyciągającą wzrok ozdobą.
• Chcesz nabyć ten liczący 544 elementy zestaw fanowi Gwiezdnych Wojen™, który stawia pierwsze kroki w świecie LEGO®? Bez obaw. W zestawie są szczegółowe instrukcje, dzięki którym nawet nowicjusze złożą model niewątpliwie siebie godną Jedi.
• W naszej ofercie wynajdzie się komplet LEGO® Star Wars™ dla osób w każdym wieku — nieważne, czy wolą odtwarzać znane sceny z sagi, odgrywać własne historie, czy też po prostu budować imponujące modele, którymi można się później pochwalić.
• Już od 1958 roku elementy LEGO® spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości, dzięki temu możesz mieć pewność, że z łatwością się łączą i solidnie się trzymają.
• Klocki i inne elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i precyzyjnie badane na dużo innych sposobów pod kątem zgodności z surowymi światowymi standardami bezpieczeństwa.
• Klocki i części LEGO® są testowane na niemal każdy możliwy sposób, żeby można było mieć pewność, że spełniają wymagające światowe standardy bezpieczeństwa.