Mały Konstruktor 7w1 Skip promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Mały Konstruktor 7w1 Skip oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 93.28 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
mały konstruktor. 7w1 skip
93.28
Bee.pl
Alexander, klocki Mały Konstruktor, 7w1 Skip
97.78
Empik
Alexander Mały Konstruktor 7w1 Skip
98.49
Urwis.pl

Parametry

Producent:Alexander
Kategoria:Klocki dla dzieci

Opis

nieznaczny Konstruktor 7w1 Skip niewielki Konstruktor to seria zabawek do samodzielnego konstrukcji, rozwijająca zdolności manualne oraz wyobraźnię przestrzenną. Każdy model składa się z składników metalowych o zróżnicowanej wielkości i kształtach i jest wzbogacony barwnymi elementami z tworzyw sztucznych.

Dzięki dołączonemu zestawowi narzędzi, można zbudować nieszablonowy pojazd zgodnie ze wyróznioniami instrukcji albo wedle własnej wyobraźni. Model po złożeniu jest trwały i może służyć do dalszej zabawy. To świetny wstęp do rozbudzenia w dziecku pasji inżyniera.

Zabawka, która łączy pokolenia, zachęcając do wspólnego majsterkowania. Kolekcja 7 w 1 gwarantuje jeszcze więcej zabawy. Sprawdź, jak z tych samych komponentów zbudować w całości inne maszyny.