Alexander, Mały konstruktor, Ciężarówka, klocki konstrukcyjne, 120 elementów (5906018011104) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Alexander, Mały konstruktor, Ciężarówka, klocki konstrukcyjne, 120 elementów (5906018011104) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 95.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
MAŁY KONSTRUKTOR 10W1 SUPER TRUCK ALEXANDER 871el
95.90
filper
Alexander, Mały konstruktor, klocki konstrukcyjne Super Truck
97.33
Empik

Parametry

Producent:Alexander
Kategoria:Klocki dla dzieci

Opis

niepokaźny Konstruktor Junior 3 w 1 Ciężarówka

ponadczasowa zabawka do samodzielnego montażu skierowana do dzieci w wieku od 4 lat.
zestaw składa się z drewnianych deseczek z dziurkami oraz barwnych śrubek i łączników z tworzywa.
wielkie wymiary , a także uproszczona budowa sprawiają, iż dzieci już od najmłodszych lat mogą próbować sił w składaniu pierwszych pojazdów.

Zabawka jest trwała i po złożeniu pojazd może służyć do dalszej zabawy. Komplet wyekwipowany jest w narzędzia nieprzeciętnie przypasowane do minimalnych rączek, dzięki którym malec może wielokrotnie skręcać i rozkręcać konstrukcję.

Z zawartych w opakowaniu elementów można zbudować aż trzy zupełnie zróżnicowane pojazdy. Po skręceniu zabawki malec może poprzez jakiś czas bawić się nią, a kiedy znudzi mu się, może rozmontować wszystkie komponenty i zbudować zupełnie nowy model. Zabawka perfekcyjnie wpływa na rozwój motoryki niedużej, rozwija cierpliwość oraz stymuluje wyobraźnię. Wspaniale wspomaga naukę , a także liczenia.

nieszablonowa estetyka artykułu i jakość wykonania umilają zabawę.

Wszystkie elementy wchodzące w skład towaru wykonane są w fabryce Alexandra.